reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Kotek super :-) wybieracie sie gdzies?

w pierwszych dniach jade do siostry bo jmusze kupic jakas kiecke na wesele póniej w wekkend wesele no i w ostatni weekend ma do mnie siostra z rodzina przyjechać,
pewnie skoczymy w pierwszy weekend na kajaki pod namioty albo na jakiś domek na kaszuby no i w miedzyczasie morz mam blisko bo mieszkam w gdyni i jeziorka tez więc za bardzo nie musimy wyjeżdżać a po drugie nie mamy tez kasy za bardzo bo 2 wesela przed nami i robimy sypialnio-garderobe więc wydatków sporo
 
Hejo :* ja dzis od rana u siostry mojego,byłam z nią rano na testach bo zdawała, popoludniu lecimy robic pazurki. Znowu mnie dol brzucha pobolewa :/
 
Hej:)
Gaga trzymam kciuki ,aby na ciąże:)

U mnie na obiad dzisiaj kapusniaczek z młodej kapustki,a na drugie jak mi sie zechce to schabowy...:)

Dziewczyny mam pytanie,czy którąś z Was bolały we wczesnej ciąży plecy?Nie jest to jakiś straszny ból,ale odczuwam je,jak sie położe to spokój,jak zaczynam chodzić to bolą....
 
reklama
Wszystko sie z czasem wyjaśni ;) mam na przemian boli i przestaje i tak w kolko. Zaraz mi sie włączy częste chodzenie sikac i sprawdzac czy aby @ nie nadeszła
 
Do góry