reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Witam Was dziewczynki ;( wracal do Was z nowym kontem jako mynia moje stare to mysia618- niestety cis sie stalo i nie moglam sie zalogowac pisze poniewaz wczoraj byl moj drugi najgorszy dzien ;(!poronilam mialam wczoraj zabieg niestety zas sie nie udalo... Bol i zal jako kam w sercu jest nie do opisania!ja za Was bede trzymala kciuki...
 
Wrocilam z odswierzonymi włoskami, jeszcze tylko farbowanko przed slubem:tak:
Cytrynko pozwalam sobie na drobne zaciagnienia z innych kuchni typu spaghetti czy pizza bo kto tego nie lubi?:-pale chinszczyzna, owoce morza to zdecydowanie nie dla mnie:no:
Mynia bardzo mi przykro z powodu straty...
Karola nie ma co się przerazac tylko cieszyc, ze tak szybko leci czas bo za chwile bd tulic pachnącego bobaska:-D
Lux do auta to zawsze cos trzeba wladowac i to czasem tak dużo, ze glowa boli:szok:
 
A brak slow ;( moje szczescie ma 5 lat Marcinek drugiego aniolka w 7 tyg poronilam a wczoraj w 5:(! Boli bardzo ale co zrobic ;(
 
Witam Was dziewczynki ;( wracal do Was z nowym kontem jako mynia moje stare to mysia618- niestety cis sie stalo i nie moglam sie zalogowac pisze poniewaz wczoraj byl moj drugi najgorszy dzien ;(!poronilam mialam wczoraj zabieg niestety zas sie nie udalo... Bol i zal jako kam w sercu jest nie do opisania!ja za Was bede trzymala kciuki...

Jezu, nie! tak mi przykro! Kochana trzymaj sie jakos
 
Lux wszystko zaczelo sie w pracy... Nietety klientow mialam pelno solka zapelniona ano wyjsc ani zamknac ... O 14 zaczal mnie brzuch bardzo mocnp bolec ale myslalam ze to takie normalne bole jak na @ @ale... Poszlam do ubikacji i mnie zeslabilo ,obudzilam sie w szpitalu nawet nie wiem kto zamknal solarium i powiadomil szefa... Nie umiem sie ogarnac
 
reklama
Lux wszystko zaczelo sie w pracy... Nietety klientow mialam pelno solka zapelniona ano wyjsc ani zamknac ... O 14 zaczal mnie brzuch bardzo mocnp bolec ale myslalam ze to takie normalne bole jak na @ @ale... Poszlam do ubikacji i mnie zeslabilo ,obudzilam sie w szpitalu nawet nie wiem kto zamknal solarium i powiadomil szefa... Nie umiem sie ogarnac

szok, zaraz moja strata sie przypomniala, jaki to bol :no:
 
Do góry