reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Kami jak ja juz bym chciala byc na tym etapie co Ty [emoji6] biedna,bardzo Cie wymeczylo to chorubsko.Dobrze ze juz jest lepiej...a brzuszek widzialam,sliczny [emoji7]
 
reklama
Lux dobranoc.

Ja tez uciekam bo znow mnie spanie zamula.Dobranoc i spokojnej nocki

Motylkowa sliczny Slodziak...i jaki duzy juz[emoji7] [emoji7] [emoji7]
Rozbrajajacy usmiech ma [emoji7]
 
Ostatnia edycja:
Asch,

Hehe a ja bym się nie zamieniła na etap wcześniejszy bo jednak ta niepewność w tych pierwszych tygodniach jest straszna :(

Ja teraz przeżywam co na polowkowym wyjdzie czy będzie ok, ale dostałam skierowanie do świetnego specjalisty wiec mam nadzieje, ze wszystko dokładnie będzie sprawdzone i oczywiście brak wad.

Juz niedługo i ty będziesz miała połowę za sobą :)

Dobrej nocy!
 
Dziewczyny ja znów mam problem. Otóż od kilku dni zauważyłam wydzielanie dość dużo żółtego śluzu. Jest on bezwonny, wygląda trochę jak gęsta rozciągająca się galareta. Cholernie boję się że jest to czop śluzowy który przewiduje poród w bardzo wczesnej ciąży. Dodam, że jestem dopiero w 8 tygodniu licząc od owulacji. Co to może być?
 
Kamkaz,

To normalna wydzielina. Ja tez miałam taką na początku ciąży, potem był spokój, a teraz to żeby nie wkładki to dosłownie by mi to po nogach płynęło i to na pewno nie czop.

Ale lepiej się obserwuj i jeżeli wydzielina nie zmieni zapachu to jest ok.
 
Kamilove dzięki troszkę się uspokoiłam, ale we wtorek powiem o tym lekarce na wizycie. Napewno będzie mi znów robiła wymaz i dobrze,bo trzeba być ostrożnym tym bardziej po ostatnich bakteriach. Oby to jednak nie był czop śluzowy
 
Kamkaz,

Czop jak dla mnie na pewno to nie jest, ale oczywiście lepiej lekarzowi powiedzieć. Myślę, że nie masz się czym martwić ale to się wszystko łatwo pisze, a jak sama byłam na tym etapie to mnie wszystko przerażało tylko bałam się o tym pisać by na waraitke nie wyjść ;)
 
reklama
Do góry