reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Hej laski :-)

Ewelina czekamy na wyniki bety :-)

Lux masz ukrytego wielbiciela w Tym sąsiedzi chyba ;-)

Ollcia poszalalas. Musze i ja się wybrać do fryzjera.

Gaga ja nie mam pojęcia jak te testy na ślinę, nie słyszałam tez żadnych opinii na ich temat.

Enej, kochana, ja też się tak zawsze przejmowalam praca. Tym razem postawiłam na siebie bo miałam taką sytuację jak ty - plamilam. Poszłam do szefa powiedziałam mu wprost jaka sytuacja i puścił mnie do domu od razu. Natepnego dnia znioslam zwolnienie.

Ja byłam w przychodni, udało mi się odzyskać opis mojego usg :-)
 
Lux tez jestem ciekawa i znowu od nowa zaczynam się martwić, że nie przychodzi a tak już bym chciała zacząć nowy cykl i staranka a tak to mi tylko czas ucieka :/
 
Lux mnie też właśnie jakoś dzisiaj boli. Jak przed miesiaczka. A test na ovu wyszedł mi 10 marca. Teraz mam tylko delikatne kreski . A ty mierzysz temp?
 
To ja widzę.najdłuższa z was stażem bo 41 cykl juz się staramy :( powoli tracę nadzieje i godze się z myślą, że być może faktycznie Kasia będzie jedynaczką jak in vitro skutku nie przyniesie bo w powodzenia stymulacji juz nie wierzę:cry: A i we wrzesniu będę miała 25lat :)

Malinka ja mam 25 moj P ma 37 nie mamy dzieci, w 2009 poroniłam pierwszy raz. Nie jestes najstarsza staraniami :)
Ciagle słyszałam ze jestem jeszcze młoda, tak to prawda niby mam czas ale jestem najmłodsza w rodzinie. Mam rodzeństwo i kuzynostwo w wieku 31-43 lata kazdy ma dzieci a ja nie. A jak mnie ludzie wkurzają to im opowiadam o moim psie ( i sie zamykają)
 
O rany dziewczyny skończyłam czytać,
Dzieki za wsparcie w tej całej akcji z ojcem.
Pierwszy raz mam taka wredna @, boli mnie wszystko leje sie jak z kranu a ja dzisna imprezę ide. Szykować mi sie nie chce bo włosy nie ufarbowane ( koleżanka tez @ dostała) wiec nie zaryzykowałem
Objad prawie jest gotowy, posprzątać musze śle chyba sie położę na chwile bo usne zaraz ;)
 
reklama
Do góry