reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Julka robi z kluciem praktyke przed ciaza a mam szczera nadzieje ze ta beta jej wyjdzie pozytywna bo ja tam serio kreske widzialam no chyba ze wylazla po czasie a taka sie nie liczy
 
Kurcze nie potrafie oprzec sie kawie a te bexkofeinowe sa ochydne , myslicie ze jak dwie slabe rozpuszczaslne w ciagu dnia wypije to zaszkodze fasolce?
 
Witam się wtorkowe :)

Nadaje juz z pracy. Julka, Oby beta była wysoka :)
Test mógł jeszcze nie wyjść bo troszkę czasu jeszxze jest do miesiączki.

Ja juz tez sobie zaczynam wkrecac, że na pewno się udało bo mi piersi opuchly i boli cały dół, a nigdy tak nie miałam. Zastanawia mnie też śluz. Mam go mało i jest bardzo zbity taki kremowy. :confused:
Musze sama się do porządku przywołać bo przecież tyle razy się nie udało to i teraz nie znajdę. W poniedziałek mam odrazuO robić betę i potem mam konsultacje w klinice.

Zobaczymy. Momentami to mam ochotę rzucić to w diabły.

Uciekam bo tu kupa roboty i pewnie znów będę siedziała pio godzinach, a tak mi się nie chce ;) Trzymajcie się i udanego wtorku :)
 
a nie odrzuca Cię Clauduś od kawy? jak masz taki dzień to wypij słabą, nie wiem w sumie jak to z kawą jest. Ja się staram odzwyczajać i piję tylko jak mnie najdzie smak. A może masz spadek poziomu cukru to lepiej coś słodkiego?
 
Balladyna ja czuje Sie bezobjawowo :-p a ty na jakim etapie jestes ? Staranka czy niedlugo testowac bedziesz ?

Julka beta prawde ci powie za wysoka &&&&& a o ktorej bedzie wynik ?
 
Ja zawsze lubilam kawe a teraz mam na nia ciagle ochote i smakuje mi jeszcze bardziej mam w szafce kaw dla mam , bezkofeinowa i jeszcze jwdna ale odnich mnie odpycha
 
Balladyna ja mam 14 dc :) od trzech dni puku puku dziennie. Wczoraj test ovu wyszedł juz lepszy. Ale jeszcze kreska testowa nie była równa ani ciemniejsza od kontrolnej. Wiec myślę że ovu przede mną. Wczoraj mnie lewy jajon bolał. Także do boju :D
 
Cześć laski :) ja jestem od 6-tej na nogach, o 10-40 jedziemy odebrać wypłatę, zapłacić rachunki i zrobić duże zakupy. Potem musimy odebrać dzieciaki ze szkoły i będą czekać na mamę, aż wróci z pracy. Mam dziś pyszny obiad-kuraka słodko-kwaśnego plus ryż :D miami!
 
reklama
Do góry