reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Hej laski ;)

Ja dziś wstałam w super humorze :D

Za oknem piękne słońce, nic mi dziś nie dolega. I nastrój poszybowal w górę. Młoda jeszcze śpi wiec zaraz biorę się za ogarnianie chaty i robie obiadek.
Na 13 do pracy i niby mam być do 15 ale zobaczymy jak to będzie.


Tym w fazie starania owocnych przytulanek życzę, a tym co czekają na @ samych pozytywnych testów.

Julka,

Kciuki za betę zaciskam &&&&. Oby była wysoka :)

Lux,

Miłych zakupów, a obiadek faktycznie dobry choć ja za sosem słodko kwaśnym nie przepadam ;)

Miłego dnia :)
 
reklama
Dzięki, ale laski jeżeli by była wysoka to test o czułości 10 wyszedłby, a tu nic, więc podejrzewam, że wczorajszy to jakiś felerny ;-) czuje, że ten cykl nie jest owocny, ale od następnego robie badania prolaktyny i progesteronu i zaczynam brać leki jeżeli będzie nie tak ;-)
 
Dzień dobry!

Witam nowe koleżanki:)
Lady jak się czujesz ? Mam nadzieję, że będzie Ci lekko do rozwiązania;)
Kami? a u Ciebie?
Lux jak Twój chłop?
Kasik mam podobnie. Czuję ,że @ zaraz przylezie..

Ciągle objawy na @ są. Pewnie pojawi się jutro lub pojutrze.

Kami, Lady, Lux jak to jest z tym śluzem przed ciążą ewentualnie przed @? Bo ja z tych moich obserwacji to cuda się doszukuje;)
Ja się czuje dobrze, dziękuję ze pytasz. Co do śluzu to ja miałam taki przezroczysty, wydawał się wodnisty ale czasem był bardziej rozciągliwy i było go sporo. To chyba dziwne, bo wszyscy mi wtedy pisali ze biały powinien być. Później zaczęło się plamienie wiec w samym terminie @ ciężko powiedzieć jaki miałam.

Kurcze nie potrafie oprzec sie kawie a te bezkofeinowe sa ochydne , myslicie ze jak dwie slabe rozpuszczaslne w ciagu dnia wypije to zaszkodze fasolce?
Claudia z tego co wiem picie do nawet 5 małych filiżanek kawy jest dozwolone w ciazy, ale trzeba też uważać żeby nie pić za mocnej herbaty i coli, bo mają duzo kofeiny jak kawa. Ja kawę odstawiłam bo mnie odrzuciło, bezkofeinowa mi śmierdzi strasznie, ale myślę że jak wypijesz 1 czy 2 słabe kawki w ciągu dnia to nic się nie stanie :-)

Julka kciuki zaciskam za betę &&&&

Kamilove a Ty jutro wizyta?
 
Julka jestem na forum nie Od dzis I sa dziewczyny ktorym testy o czulosci 10 nie wychodza a 25 tak ,nie Wiem dlaczego tak jest ,ale kilka takich przypadkow na tym forum bylo
 
Lady,

Tak jutro wizyta :)

Juz nie mogę się doczekać chociaż nawet nie wiem czy lekarz zrobi mi usg. Bo miałam w sobotę i serduszko biło, a nasze szczęście miało 10mm. No ale zobaczymy. I tak musze iść by zgarnąć skierowanie na następne badania i dostać kartę ciąży :)
 
Madzia u mnie koło 14 dnia dopiero tak fest czuć mokro i przez następnych kilka dni, więc nie podejrzewam się o wcześniejsze owu, raczej o późniejsze. Wczoraj mówiłam do mojego że jeszcze i tak nic z tego bo mam za sucho, a się okazało że w środku ładnie mokro było :blink: tak więc do boju Mruva do boju.

Cieszę się że dzisiaj nam humorki dopisują, oby jakieś super wieści do nas dotarły. Kami miłego sprzątania :)
 
reklama
Do góry