reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
U nas tez sie zapowiada ze bedzie slonecznie

Julka Jak tam u Ciebie ?

Kami,Lady Jak samopoczucie ?

Gaga mezu zaczal Sie odzywac ?

Lux pogodzilas Sie ze swoim ?

Jolasia Jak z tesciowa ?
 
Edyta mało co wczoraj jak przyjechał to mi tylko pokazał na kartce jak będą rozmieszczone pomieszczenia w domu i tylko po to żebym później nie miała pretensji później znowu się czepiał i dalej cisza :( zachowuje się on jak dziecko :(
 
Witajcie. Dziś robiłam test o czułości 25 ani cień cienia. Jadę dziś na betę, będę mieć czarno na białym i nie będę się zastanawiać i zaprzątać głowy czy mógł już wyjść czy nie. Okres mam mieć 12-13 i przynajmniej nie będę się stresowac to może przyjdzie normalnie. Szczerze? Nie czuje się ani trochę w ciąży w przeciwieństwie do poprzedniego cyklu, byłam pewna że jestem i płakałam jak odebrałam betę, teraz jest inaczej bo jestem przygotowana ze zobaczę 0,1. I przyjmuje to bez stresu ;-)
 
Ruda i Enej & ;-)
Julka qrcze juz myślałam że będzie super info, ale jak chcesz mieć z głowy to faktycznie beta. Ale tak miesiąc w miesiąc to podziwiam że idziesz pod igłę ;)
Edzia jak się dzisiaj czujesz ? :)
Madziolina ruszyłaś już z codziennym planem pukania? hyhy ja dzisiaj 13 dc, i jajo mnie boli prawe, ale śluz narazie za bardzo się na zewnątrz nie wydostaje, z wiesiołkiem ostatnio faktycznie było lepiej, chyba że się dopiero rozkręci. Od wczoraj mam plan codziennie puku puku.
 
reklama
balladyna lubie wiedzieć na czym stoje. Nie lubię się zastanawiać czy test już mógł wykryć czy aby nie. Robię betę i jest wszystko jasne, a u mnie kosztuje 20 zł czyli tyle co dwa testy i wynik w ten sam dzień;-)
 
Do góry