reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Witam nowe koleżanki:)
Lady jak się czujesz ? Mam nadzieję, że będzie Ci lekko do rozwiązania;)
Kami? a u Ciebie?
Lux jak Twój chłop?
Kasik mam podobnie. Czuję ,że @ zaraz przylezie..

Ciągle objawy na @ są. Pewnie pojawi się jutro lub pojutrze.

Kami, Lady, Lux jak to jest z tym śluzem przed ciążą ewentualnie przed @? Bo ja z tych moich obserwacji to cuda się doszukuje;)
 
Kurcze, moj maluch spi tak slodko ze mam ochote go uszczypnac :) wstyd, że czterolatek śpi w sypialni z mamą, a szanowny na kanapie w dużym pokoju. Ale nie umiem sobie wyobrazić starego kolo mnie, a raczej tego chrapania
 
Miłego dnia dziewczyny :-) około 14-15 wszystko się wyjaśni bo odbiorę progesteron - jak na razie kiepsko to widzię, temperatura spadła, szyjka przygotowuje się do @ :cool:
 
Witam z rana.
Dzisiaj zmierzylam tem 39,95 a za chwilkę znowu zmierzylam i 37,00 która zapisać? Nie wstawalam ta sama pozycja moze troche głębiej termometr
 
reklama
Do góry