reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Anulka o nic, w sumie to o nic. We mnie za dużo siedziało. Zaczęło się od jego matki, skończyło na wuju (ogólnie o pół rodziny poszło) i kolegach. Ogólnie powiedziałam wszystko co mi na sercu leży. Tylko, że nie spodziewałam się, że zacznie się wydzierac, bo nigdy się tak nie zachował.
 
Laski, bo to za dużo się jego rodzina wtrąca. Mają jakaś pępowine. Matka chce rządzić, szwagierka potrafi tel wziąć i próbuje eski czytać a Tomka szwagier mnie szykanuje.
 
Lux tak mi przykro, nie wiem co Ci poradzić. Gdybyście chociaż dalej od siebie mieszkali żeby uciąć ten kontakt na jakiś czas a tak to nie mam pojęcia :(
 
Lux kochana moze wlasnie to piwo wplynelo tak ze w ten sposob sie zachowal...no a teraz co robi? Pewnie zaraz przyjdzie i bedzie przepraszal :tak:
 
reklama
Do góry