reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Luteina tez nie zaszkodzi jak by doszło do zapłodnienia prawda? Tylko to tak nie głupio brzmi jak ja mu sama powiem moze luteinę bym brała hehe chyba powiem o Tych plamieniach moze sam zaskoczy...bo o długich cyklach wie ost miałam 40 dni
 
reklama
Boże kami... Ty naprawde masz ogromne doświadczenie duzo przeszłaś i podziwiam cie za sile wytrwałość..
 
Ja bym powiedziała ;) lekarze wiedzą ze pacjenci już nie są nie świadomi niczego jak kiedyś... Ja mojemu pow nawet ze wiem ze poniżej 3 gdy jest progesteron nie dochodzi do owulacji a on że no tak jest właśnie;))
 
A ten moj Wogole był zdziwiony ze mierze temp.. Bo ja juz długo mierze a on tez wczesnij nic o tym nie wspomniał
 
Pkati,

Jeżeli dojdzie do zapłodnienia to luteina tylko wspomoże zagniezdzenie i utrzymanie ciąży. Ale przed odstawieniem jej powinno się kontrolne zrobić test. Potem gdy nie pojawi się okres w ciągu 7-10dni od odstawienia powtórzyć test.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Dlatego trzeba mówić wprost o wszystkim...bo nie zawsze pytają ja zapytałam czy nie powinnam zbadać progesteronu a wiem to z forum ze to ważne badanie jednak a doktorka do mnie a jaki pani ma progesteron? A ja do niej a Skad mam wiedzieć jak do tej pory nie miałam.go badanego i raz dwa skierowanie wypisala... Więc czasami niestety trzeba za sugerować cos
 
dołuje mnie cały czas mówi ile to jej brzuch urósł jak to się źle czuje zdjęcia z usg pokazuje.... wiem że robi to specjalnie ale już mi nerwy nie wytrzymują i jej wszystko wygarnie a mój mąż jej nienawidzi !
 
Pkati,

To że mierzysz temperaturę to bardzo dobrze. Po tych wykresach lekarz mógłby powiedzieć czy dochodzi u ciebie do owulacji i kiedy. Ja swoje wykresy ginowi nosiłam i on już na podstawie ich powiedział ze u mnie jest problem z progesteronu i owulacja.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Yesenia i Anusia moja przyjaciółka powiedziała mi że jest w ciąży dopiero w piątym miesiącu bo nie chciała żeby mi było przykro...

Kami to gorący weekend przed wami :)

KasiaMarysia przykro mi :( tulę mocno i przesyłam pozytywne wibracje ;)

Pkati no ja też lubię w ten sposób odreagować stres :)) trwonienie pieniędzy męża na szmatki i lakiery do paznokci :D

Dzień dobry wszystkim kochane :) dopiero wstałam bo dziecko na weekend u babci :)) idę sprzątać i gotować ;)
 
reklama
Ruda i to jest prawdziwa przyjaciółka a ona od razu zadzwoniła jak test zrobiła i powiedziała ja pierwsza zaszłam
 
Do góry