reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Anulka,

Niedomoge leczysz braniem luteiny lub Dupka w określonych dniach cyklu :)
Znaczy ja nie wiem czy to tak do końca jest leczenie. Ja z tym sieb borykamy prawie cztery lata i dalej musze tabsy brać bo ja znów inaczej @ nie dostane. Lekarz mówił ze na to najlepsze są antyki ale ja się nie chce zgodzić.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 
Ostatnia edycja:
Anulka,

Niedomoge liczysz brakiem luteiny lub Dupka w określonych dniach cyklu :)
Znaczy ja nie wiem czy to tak do końca jest leczenie. Ja z tym sieb borykamy prawie cztery lata i dalej musze tabsy brać bo ja znów inaczej @ nie dostane. Lekarz mówił ze na to najlepsze są antyki ale ja się nie chce zgodzić.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
Dziękuję ci za odpowiedz. Jak przyjdzie wredota to wtedy skończę na te badania ciekawe co mi tam wyjdzie ;/
Musze poszukać sobie jakiegoś doktorka dobrego :)
 
Anulka jak go za mało i są objawy do tego takie jak plemienia i nieregularne cykle to wtedy lekarz daje Luteine np. Czyli progesteron bo to też właśnie znaczy ze ciałko żółte jest nie wydolne na tyle by doszło do zapłodnienia tak lekarz mi pow. Zrobisz badanie to będziesz wiedziała ale progesteron trzeba robić najlepiej w 21dc np przy cyklach 28 dniowych ogólnie ja 7 dni przed miesiacza planowana inaczej 14 dni po owulacji
 
Dzien dobry [emoji11]
Kochane dziewczyny wstaje i dołączam do tych co piją kawusie zdrówko[emoji477]️[emoji477]️[emoji477]️ Ja wczoraj zostałam oszukana ...zero seksu ....stwierdziłam ze od następnego cyklu nic nie mowie mojemu kiedy mam dni plodne itd bo on chybs ma spięcie przez to ..:/ ale to nic pije kawke i leceeee moje ulubione odreagowanie od nerwa to zakupy.. Wypłata meza przyszła ide sie nia nacieszyc[emoji16][emoji16][emoji16][emoji16][emoji41][emoji41][emoji41][emoji41]
Sialalaa[emoji168][emoji151][emoji156][emoji166][emoji164][emoji184][emoji183][emoji182]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Aha dziewczyny a ja tez mam plamienia zWsze przed @ z 2-3 dni ale progesteron był w normie miałam 2 razy badany
 
Do góry