reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Kotek87 mysle ze mozesz sobie wypić ale ograniczony alkohol nie wódeczkę tylko moze 1 piwko z sokiem przez cały dzien góra dwa albo lampka wina ... Chyba ze objawy sie na sila i wszystko wskaże na babyboom absolutnie zakaz...
 
reklama
Dziewczyny zamówiłam dla nas zdj o rozmiarach 90x70 na ścianę ze slubu na nasze 10 lecie .. Wiecie jestesmy 1,5 R po slubie a 1 zdj ślubne małe tylko Stoji na szafce a tamto powieszę nad łóżkiem wyszło fajne mam nadzieje ze sie ucieszy... Tylko niewiem czy dobre zdj wybrałam miałam dylemat nad 2 ...
 
nawiam się czy jeszce dzis się starac czy jutro, bo dzis tez mam sluz płodny czy dopiero jutro, nie wiem czy dzis mąz sie zgodzi tak 4 dzień z rzędu :)

Tak ide do szwagra, uwielbiam wesela, jak tylko usłyusze muzykę to nogi same rwą się do tańca.
Mąz zaprosił mnie na kolacje z okazji zdania prawka, idziemy jutro. to nasza randka od nie pamiętnych czasów. jestesmy ze sobą 8 lat w tym 3 lata w małżeństwie :-)

Kotek87 dzisiaj sobie odpuścicie niech te plemniki sie zregenerują a jutro po kolacji pewnie bedzie fajny klimacik to wtedy:)
 
KasiaM - Nie, auto nie jest na gaz. Niby coś z elektryką. Niby alternato czy coś w tym rodzaju, akumulator nowe. Świece też niby dobre. Czasmi tak bywało, ze bezpieczniki nowe a w środku światełka się nie paliły. Ale to z światłami na zewnątrz, problem z odpalanie to już przesada.
Teraz będzie trza spróbować na zywca. Może jak przyjdzie @ to wezne castagnus. Zastanawiałam się też czy nie kupić infolic-u tylko to jak wypłata przyjdzie bo to troszke kosztuje.
Zresztą teraz organizm musi zregenerować się po płucach i antybiotyku.
 
Kotek ja w lipcu miałam jechać na wesele, ale na drugi koniec Polski no i kasy nie było, bo to był początek wynajmu, wiadomo remont, ubezpieczenie akurat druga rata była za auto i kaucja.
 
Zdj ślubne to najpiękniejsza pamiątka [emoji1] wtedy sie wyglada najlpiej i sa miłe wspomnienia a miłość az tryska ze zdj ... Dałabym wszystko zeby jeszcze raz to przeżyć ten 1 dzien choć miałam wiele przeboji i duzo stresu w tym dniu nic bym bie zmieniła[emoji1]
 
Ok dziewczyny ide potańczyć z mopem Podładuje tel Bo to baby boom pożera mi cała baterie;) odezwe sie pozniej miłego dnia [emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
Już tak sobie myślałam że jedynie 2-3 lampki wina wypije. Wódki absolutnie nie! My w tym roku mamy 2 wesela. W zeszłym mieliśmy 4 a 3 lata temu 6 w tym nasze :) Już mi sie trochę nudziły :-D
pkati masz racje, bo napewno fajny klimacik będzie :-)
 
Do góry