reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Hej :)

Ja niedługo do was wrócę
Problemy z netem jeszczemaks dwa tygodnie potrwają :)

I też odliczam dni do majówki. Ale nie zapowiada się by pogoda dopisała :/

Szkoda, że @ przyszły :(

W tym cyklu wam się uda :*
 
reklama
Patrząc na prognozy to pogoda na majówke fatalna się szykuje.. w całej Polsce... ;/ oby się odmieniło..

U Was też tak dzisiaj lało ?
 
Dziewczyny a jak to u Was jest z informowaniem o staraniach? Kto wie tylko rodzina a może przyjaciele? Moja mama nie wie, ze się staramy bo jak ja znam to co drugi dzień by mnie zamęczała pytaniami co, gdzie i kiedy, wiec mowię jej, ze jestem jeszcze za młoda i piękna a jak się uda to bedzie niespodzianka :-) dziele się tylko tym z przyjaciółkami no i z Wami :-D
 
U nas byly co chwile pytania i jakos tak chyba wiekszosc bliskiej rodziny wie i najblizsi znajomi.Hehe i do nieprzyjaciol sie donioslo wiec moze jakas zołza czaruje zeby nie bylo szczęścia.?ehh. Jestem silniejsza!
Leze juz i zdycham, chce juz odpocząć od @.a te ciagle przyłażą ;]
 
U mnie wiedzą dziewczyny w pracy że się nie zabezpieczamy. I przyjaciółka się że chcielibyśmy dziecie.
Mamie nie mówiłam bo ona przeżywa i tak że ja tu a ona tam. Jak powiem będzie jeszcze bardziej przeżywać. Nie mówię jej nic złego, przykrego itp.

Kurcze... Ja juz nie wiem. Cycki bola jak na okres. Ale szyjka miekka i otwarta. I sluzu jakby więcej. Dziwny ten mój organizm
 
reklama
Witam serdecznie :)

Cytrynowa, ah te nasze kochane organizmy.. jak tu pojąć istotę ich działania. Ale u Ciebie z tym brakiem @ to juz przesada..
 
Do góry