reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Ja zrezygonowalam z alkoholu juz jakis czas temu, poprostu zero, nie wiem nie zalezy mi a razie, moze w przyszlosci ale teraz w trakcie staranek nie pije nic, za to z kawy nie zrezygnuje nawet w ciazy.
Moj maz atomiast ostatnio sobie pozwala, codziennie przed snem piwko a teraz wlasnie spi na samej gorze i wchodze do pokoju a tam zapaszek czegos mocniejszego pytam co pil bo czuje a on ze tylko do herbatki dolal bo podziebiony, tylko ze widze po nim ze wysokoprocentowa musiala byc ta herbatka.
 
Dobry wieczór kochane ;-) nie mogę się aż odbiorę badania i lekarz mi w końcu powie co może być nie tak i pomoże aby kolejne starania były już udane :-)
 
Co do mojego i jego picia alkoholu to nie narzekam, dziś weekend, otworzył piwo, wypił 2 łyki i stwierdził że jednak nie chce. Jak ja list okazja to die napije a tak to praktycznie nic ;-) ja w ogóle alkoholu nie pije.
 
Karla, przestan z tymi objawami ;-) bo nasle na ciebie kamilove hehee :-)
No coz to potrzymasz nas jeszcze troche w niepewnosci...
Hehehe :) jutro wszystko sie okaze. Jesli przyjdzie @ to koniec niepewnosci.

Karla dużo dziewczyn jak szybko się pojawiło tak szybko sobie poszło. Cześć na kakako uciekło. Mi dziś niedobrze les. Coś na żołądku mi siedzi :-/ kochana może smecte weź?
Kochanie my na kakao i tu jestesmy:)

Lady, no np loli poli lub Agnieszka pisały i nagle cisza :-/ zapomniałam Wam pisać, że zauważyłam dziś nitki krwi na wkładce.
cos czuje ze to dobry znak:)

Trzymam kciuki za Was :happy2:

Przy staraniach odstawiacie całkowicie alkohol?
Ja nie pije calkowicie zrezygnowqlam. Ale jesli jutro w moje wlasne cholerne walentynkowe urodziny dostane okres to na bank sie upije.
 
Lux ja też trzymam kciuki za Ciebie i Karle i resztę;)
Byłam dziś u swojej doktorki z wynikiem.progesteronu wg niej owu była ale mogłam przegapić ten dzień mowi ze mam regularnie wspolzyc...;) dała mi Luteine mam brać od 16dc przez 10 dni. Więc liczę że coraz bliżej do celu.
 
reklama
Do góry