reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Ten lekarz co do niego chodze jest zabawny;-)
Nieumiem tego wytlumaczyc ale czesto sie u niego smieje, zawsze ja cos palne ;-)

Jugoslawa ciesze sie bardzo ze peklo bo znaczy ze dzialam prawidlowo;-)
Narazie sie niebadam...kupilam Inofen i bede go w nastepnym cyklu pila...
poczekam troche z badaniami, jakos niemam juz na nie parcia a poza tym, teraz chce troche sobie ciuszkow kupic na wiosne;-)
Mowil ze moze tak z 2 dni temu byla owu lub wczoraj ciezko stwierdzic i tak dodax musze z 15dni...
Ja sie na nic nie nastawiam;-) lekarz zadowolony z mojej postawy ze tak luzno do tego podchodze;-)
Umowilam sie z ginem ze przyjade w nastepnym cyklu gdzies kolo 20 dc a pozniej zobaczymy czy peklo...ale widze ze z pekaniem to ja niemam problemow;-)
I ogolnie teraz zajscie w ciaze mi nie na reke hehe;-)

Anula przwoluje Cie!!!!!!! Odezwij sie kochana!!!!

A ja juz w lozku leze musze troszke sie zdrzemnac bo nocka dzis...
Pit dzis przyszedl i jutro musze wyslac deklaracje dostane kase za corke i bedzie trzeba to wydac na garderobe bo juz pustki na wiosne:/
 
reklama
Jugosława-ja nie mam nerwów na ta babe. Dziś przyszły listy do Tomka i je otworzyła. Jaka wojna była! Niech więcej tego nie próbuje robić! Julia super wieści!
 
No wiec tak :D

Julka to super wiadomość ze pecherzyki pękają :-))) teraz trzymam kciukasy zeby to byl ostatni stresowy miesiąc :*

Lux - jednym wpuszczaj drugim wypuszczaj .. to ze zasluzyliscie sobie na podwyżkę nie znaczy ze macie teraz to stracić na wozeniu innych !!

Miss Tobie sie order należy za cierpliwość w tej ciąży bo Cię nie rozpieszcza ona za bardzo :*
Jazza powiem Ci ze suknię z chin to to samo co 3/4 sukien w polsce i duzo bardziej opłaca sie w chinach zamówić :)

Dzisiaj przyszła moja sukienusia i jestem przeszczesliwa :D
Byliśmy dzisiaj na karnawalowym obchodzir w naszym mieście i tyle poprzebieranych ludzi na takich plandekach jeździło i slodzycze dzieciom rzucali :D fajna impreza szczególnie dla dzieci bo byliśmy tam ponad godzinę a dzieciaki po połowie worków slodzyczy uzbieraly :D deficyt dla dzieci co nie miara :D
 
lux: otwieranie cudzej poczty nie jest zgodne z prawem :/ O kurde. Niezła baba z niej. Nie dziwię się, że wojna o to była. A jak tam @? Nadal nic? ;)

julia: dobra atmosfera u lekarza to ważna sprawa. Dobrze, że na takiego trafiłaś :) Czyli wyszło, że nie musi boleć, żeby pękł pęcherzyk, dobra wiadomość :) I dokładnie tak jak piszesz, masz potwierdzenie, że działacie prawidłowo. Luźne podejście pożądane przy tym wszystkim. No dobra to po prostu życie toczy sie dalej, a jak wyjdzie za 2 tygodnie to będziemy sie cieszyć :) Oj tak wiosna się zbliża i trzeba garderobę uzupełnić. Spokojnej drzemki :)

watpliwości: fajnie, że wpadłaś do nas :) Wrzucisz fotkę sukni? Pewnie jest piękna :) Ciekawa impreza widzę była u ciebie :D Hmmm szkoda, że tylko dzieciom słodycze rzucali :p Hihihi
 
Watpliwosci bo kiecka piekna;-) jak ksiezniczka z bajki;-)

A u nas prad wylaczyli porazka jakas!!!!!! Mam nadzieje ze przed praca wlacza i jeszcze dam rade sie ogarnac!!! Wrrrr

Lux a to baba z tej tesciowej:/ brak slow...
 
Witam.

Watpliwosci u mnie tez byla ta impreza karnawalowa :)

Lux tesciowa to wie jak umilic zycie

Julia super ze pecherzyk pekl :tak:
 
reklama
Do góry