reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mis i ja uważam, że takie osoby jak moja szwagierka nie powinna mieć dzieci. A ja wiem, że będę dobra mama i nie mogę zajść. A ona doczekała się dziecka i jest jej źle. Brak słów.
 
reklama
Luxuorius - ah przepraszam nie przywitalam sie :) witaj i rozgosc sie :)) swoją droga longin masz taki ze bede skracać do Lux Oki ?:))

Lecę z małym na spaceros :) ładnie słoneczko święci u mnie wiec trzeba korzystać :) Buziaki :)
 
Missiiss, ok :D zapraszam :D ja co prawda nie testuję, dopiero w grudniu - a przynajmniej mam nadzieję :)

Luxourius - a na jakim forum byłaś? Z ciekawości pytam

Aschlee, rozumiem... Mam nadzieję, że jednak miło i rodzinnie spędzisz Święta :)
 
Watpliwosci
Podziel sie sloncem :-) i dotleniajcie sie-milego spacerosa:-D

Lux
No czasem w zyciu tak bywa. Ale skoro teraz zaluje ze zmarnowala jej dziecinstwo to powinna choc troche probowac wiez naprawic i umocnic. Szczegolnie jak jej corla bedzie wchodzic w okres dojrzewania bo to trudny czas bedzie.

Aschlee
No to masz trudna i bardzo wymagajaca prace i z pewnoscia bardzo ciekawa. Co do swiat to Cie rozumiem. Do dzis nie zapomne jak wygladaly moje swieta jak Antos moj zmarl 13 listopada... :-( trzymaj sie. Jestes super kobitka i teraz napewno sie juz uda. A co z tym zesp. Antyfosfolipidowym? W koncu laskawie dali skierowanie?
 
Missiiss tak skierowanie mam teraz we wtorek mam tam jechac ale nie wiem czy w razie nawet jak cos wyjdzie czy bede miala refundowany lek :(
 
No to to jest juz chore... wtedy moze by sie udalo jakos z pl zeby ci ktos wysylal. Bo to wtedy grosze kosztuje. Masakra co za kraj nie kumam tego ni w oko ni w d..pe...
 
Noelka, na mjm24 byłam latem, ale źle się tam czułam i po krótkim czasie odeszłam. Wątpliwości-mam taki ciężki nick, bo żaden inny mi tu nie wchodził lub był zajęty. Mis-no ja się boję tego, że gdy urodze dziecko to szwagierka będzie mi robić naloty na chatę...
 
Tylko watpie ze w pl ktos mi zrealizuje zagraniczna recepte :( daj spokoj ceny tych zastrzykow tutaj Sa szokujace pomijajac fakt ze juz leki na podtrzymanie mam nie refundowane...
 
Hmm aschlee
A jakbys poszla do gina w pl i on by zobaczyl wyniki i przepisal wuecej opakpwan? Jakbys powiedziala ze nie mieszkasz w pl? Pewnie nie kazdy na to pojdzie ale moze ktos z rodziny lub kolezanek w pl moglby podpowiedziec jakiegos gina. Mowilas ze ceny sa kosmiczne... ja placilam 5 gr za pudelko... masakra jak to sie moze tak roznic:-\ a czemu w ogole oni nie chce dac na refundacje bo tego nie kumam kompletnie...

Lux
Moze nie bedzie tak zle. Zamykaj sie w domciu wtedy i nie otwieraj. Ja czasem tak robie jak z kims nie chce gadac a ktos sie wprasza :p
 
reklama
Mis ja bardzo lubię szwagierke i gdy ona ma wolne od pracy to wpada do mnie (mieszka kilka domów dalej) i siedzi tu godzinami jak młoda jest w szkole. Lub przychodzi z młoda. Ja też tam do niej chodzę, choć nieraz teściowa mnie wkurzy :p
 
Do góry