reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Lux (podoba mi się ten skrót ;)), znam to forum, ale nie piszę tam póki co. Wiem, że moja koleżanka tam pisała i podobało jej się. Ale pewnie zależy, na jakie osoby się trafi ;)
 
reklama
Luxuorius witaj :tak:

po odstawieniu żelaza nie to dziecko :tak: robi co trzeba, je i śpi po 1,5-2h non stop :-D

missis kurczę nieciekawa sytuacja :-(

u nas 5 oprócz synka do obdarowania dzieciaczków...
 
Noelka no ja tam w sierpniu byłam, ale może z dwa tygodnie pisałam. Potem zrobiłam sobie przerwę i wczoraj stwierdziłam, że szukam znów wsparcia, bo łatwiej wtedy w staraniach :)
 
Pewnie, że łatwiej :) o naszych staraniach wiemy tylko ja i mąż, moja przyjaciółka jedynie się domyśla, a tutaj jesteśmy wszystkie w tej samej sytuacji :)
 
Lux
To jak ci to nie bedzie przeszkadzalo to luZ :-) najwazniejszy jest komfort :-)

Mychunia
O nawet nie wiedzialam ze w tym moze byc pies pogzebany. Ale najwazniejsze ze przyczyne znalazlas i jest juz ok :-) tez masz troche prezentow :-) my uzgodnilismy ze rodzice sobie robia a my sobie tak zeby kazdy mial jeden prezent pod choinka i raczej skromnie pewnie bedzie :-)

Noelka
U mnie tez w sumie niewiele osob wiedzialo o staraniach. Miesiac przed ciaza powiedzialam babci... bo ona ma jakis dar! Wymodlila mojemu mezowi prace na miejscu a pozniej mi ciaze w kolejnym cyklu :-D haha;-)

Hmmm mowilam ze mdlosci nie mam, tiiaaa... to juz mam :-\
 
missiiss: ja w tym roku chciałabym coś zrobić na wigilie czego jeszcze nie robiliśmy. Muszę coś wykombinować :) Ja się z tobą dzielę słonkiem i niebieskim niebem :)

luxuorius: faktycznie ciężka sytuacja. Są różni ludzie i różne podejścia do dzieci i rodziny. Ja myślę, że jak już się doczekać bobasa to będziesz dobrą mamusią :) A co do nalotów szwagierki to zawsze możesz delikatnie dać do zrozumienia, że zbyt często wpada, albo coś. Ludzie są tylko ludźmi i nie zawsze rozumieją, że komuś coś może przeszkadzać :)

watpliwosci: u mnie też słonko :D:D:D

mychunia: o kurcze, aż taka różnica od żelaza ? :) Najważniejsze, że wiadomo co to :)

Ja to dzisiaj dobra jestem :/ Za każdym razem, kiedy wkładałam obiad do piekarnika to dotykałam łapką w coraz to innych miejscach. I mam normalnie na rękach plamy czerwone :/ Ten piekarnik mnie chyba nie lubi :/ Dobrze, że płytko to powinno się szybko wchłonąć.
 
Missiiss kochana ja o to pytalam to uslyszalam ze na refundacje przepisuja ti w ciezkich chorobach a dziecko moge miec ale nie musze a ze chce to mam se za to placic sama...jak to uslyszslam to pierwszy raz musial mnie maz wyprowadzac bo myslalam ze pogryze...jak tak mozna powiedziec moge ale nie musze...na sama mysl mi agresja wraca...no ja w pl bardzo malo jestem :( wiec kombinuje jak moge...zobacze co sie uda zdzialac.Pogadam jeszcze teraz jak pojde na badania czy na prawde nic nie da sie zrobic z ta refundacja.
Zobacze jeszcze polaze po innych kasach chorych i popytam moze ktoras bedzie miala wiekszy zakres refundacji lekow...aczkolwiek watpie
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lux witaj;-)

Noelka no wlasnie ja niemam jeszcze prezentow :/ do nikogo;/

Smerfik bo ti fajnie ze zabieg pod narkoza wyszedl;-)

Miss no troszke szkoda:/ kiespki poranek mialam ale co zrobic trzeba isc do przodu!
Supet ze wizyta wczoraj sie udala...
Lewe jak sama wskazuje;-)
Oj bidulko ty z tymi przebojami :/ kurde normalnie strach ...trzymaj sie kochana!

Jugoslawa zycze ci II kreseczek;-) jutro z rana bede wyczekiwac wiesci od Ciebie;-)

Lux my mamy 5 dzieci do obdarowania i nasza coreczke;-) a prezentow narazie zadnych niemam:/
No to faktycznie nieciekawa sytuacja ze szwagierka:/

Mychunia no to super ze malutki wrocil do swoich norm;-)

Aschlee no mam nadzieje ze znajdziesz jakies dobrw wyjscie z tej beznadziejnej sytuacji:/

Watpliwosci no to super;-)

Ja zaraz do domku dotre...szybko przebiore sie i lece z mloda do kontroli i na male zakupy bo pustki w lodowce...
 
Do góry