reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mis, ja właśnie szukam tu takiego prawdziwego wsparcia. Bo tylko staraczka zrozumie druga staraczke no nie :) Jugosława no to masz objawy podobne do moich no i szybciej niż ja będziesz wiedzieć na czym stoisz :)
 
reklama
Luxuorius: ja już nie raz miałam wszystkie książkowe objawy ciąży :D Robiłam test i wiadomo co było :D No ale tak, jutro rano zrobię test, no chyba, że @ przyjdzie do mnie wcześniej :)

U mnie niebo niby szare, ale przebija się błękit :)
 
Jugoslawa
No wlasnie chuba taka moja uroda juz poprostu. Ale wspomne o tym ginkowi swojemu moze jak bede w szpitalu to mi zrobia jeszcze jakies dodatkowe badania. A moze lepiej nie bo mnie na swieta jeszcze zostawia ;-) blekit nieba... u mnie szaro buro i ponuro od kilku dni... :-\ pogoda pod psem. Zaraz albo legne albo mikolajki bede robic albo choinki tylko te to nie mam zbytnio cxym zdobic. Trza sie czyms zajac zeby szybko weekend byl. No i kciuki za jutrzejsze testowanie!:-)

Lux
Tutaj dostaniesz mega wsparcie :-) naprawde zawsze mozna sie wyzalic wyplakac piswirowac jak ja :p a dziewczyny cie wysluchaja wespra dadza rady czasem ochrzania.;-) a niektore powiedza ze masz niepokolei w glowie jak mi kiedys :p bo tak schizowalam hehe. Ale jest ok :-) zawsze to druga staraczka cie lepiej zrozumie niz twoj stary czy osoba ktora sie nie stara.:-) mi jakos stuknelo w wakacje czyjesienia jakos 5 lat na bb:-) z malymi przerwami. :-)

Noelka
Ja se moge siknac dla wsparcia ;-) no ej ale musi byc jakas podwojna kreska! Chociaz jedna raz na miesiac dziewczyny no!!:-) nie ma innej opcji :-)

Kornelia
A ty jak tam sie czujesz?:-) mnie narazie teraz mdlosci odpuscily. Nam nadzieje ze beda coraz rzadsze juz... ale i tak nie bylo tak zle jak z chlopcami w ciazy bylam :-)
 
Ostatnia edycja:
Mis ja kiedyś byłam na innym forum, ale tam już dziewczyny miały swoją grupę i nie mogły nowych forumowiczek zaakceptować, ignorowały nas itd, źle się tam czułam i odeszłam. Zrobiłam se przerwę i poszukalam to forum. I widzę, że tu jest przyjemniej :)
 
Lux
No tu mamy fajna ekipe :-) a i Ty sie szybko wdrozysz z reszta juz jest ok:-) u nas na czerwcowkach chcieli nam zrobic grupe zamknieta wlasnie na co od razu powiedzialam ze to bez sensu wlasnie z tego powodu ze jak ktos dolaczy to albo nie zostanie w ogole zauwazony albo jedni beda pisac na ogolnym a drudzy na zamknietym-bezsensu:-)
 
luxuorius: ja to kiedyś nie wierzyłam w to, że można sobie objawy jakiejś choroby wywołać, ale podczas starań o dziecko stwierdzam, że to bardzo, ale to bardzo prawdziwe :D Hihihi...ja to jak czytam o mdłościach to mam zaraz wrażenie, że je mam. Jak czytam o osłabieniu to też mi się zaraz słabo robi :D Na tym forum jest fajnie i przyjemnie :) Będzie ci się podobało :)

kornelia: a jak ty się czujesz? Jak przeżyję dentystę to zrobię test, gorzej jak mnie na tym fotelu dopadnie nie wiadomo co i ich tam wszystkich pogryzę :p Wtedy nie wiem czy mnie wypuszczą i nie wiem czy test zrobię :D

missiiss: a jak brzusio? Ułożyła sobie już fasolka wszystko czy nadal obolały? Niestety w szpitalach to często trzymają, zwłaszcza przez weekendy czy święta. No ale wiadomo, kasa, kasa, kasa...Badań nie robią, a człowiek leży i się coraz bardziej chory robi :/
 
reklama
Jugoslawa
Haha wypuszcza cie wypuszcza :p swoja droga dobrze ze ci w ustach beda grzebac to nie bedziesz miala jak sypac lacina haha :p ja to dobrze ze nie bede musiala rodzic sn bo w takich chwilach to ja tylko znam jeden jezyk-lacine wlasnie phi:p;-)
No ppwoem ci ze jak wyszlam od gina to wciagnelam pozno kfc noecalego bismarta i dzisiaj go wydalilam grzecznie wiec juz lepiej jest :-D wlasnie co do szpitali mnie to wkurza bo specjalnie trzymaja... ale jak np mi powoedza ze mnie puszcza po swietach do domu i bede juz pare dni po szwie to sie wypisze sama na wigilie do domu. W ogole musze powoli zaczac lepic uszka i pierogi i do zamrazary dac bo mam tylko czas do 15 grudnia :-)
 
Do góry