reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Mis no tu czuje się super, żadna dziewczyna mnie nie ignoruje :) Jugosława no ja gdy naprawdę zaszłam w ciążę to miałam wszystkie możliwe objawy, a nie nie wierzyłam, że mogło się udać :) dopiero test mi to uświadomił, gdy wyszły dwie grube kreski.
 
reklama
missiiss: skoro mówisz, że wypuszczą to pozostaje mi tylko w to uwierzyć :D Dobre z tą łaciną :) Ale podczas porodu to ponoć różne ciekawe rzeczy się dzieją :D Tak więc wszystko jest dopuszczalne :D No tak, najważniejsze, żeby szew ci założyli. Poza tym kobieta w ciąży potrafi być bardzo zdeterminowana, więc może nie byliby w stanie ci zabronić wyjścia na święta :D:D:D Tak w zasadzie to za miesiąc już wigilia prawie :D A jeszcze jak czas się skraca to faktycznie trzeba zacząć :D Swoją drogą, uważam, że mrożone uszka i pierogi mają więcej aromatu niż takie świeże. Przynajmniej te co u nas się robi. Może to zależy od przyprawiania, może od farszu, nie wiem, ale uwielbiam uszka i pierogi :D W zasadzie ich zjadam najwięcej :p Nawet ciasta mnie tak nie kręcą :p

luxuorius: ha :) bo to tak chyba jest, że się nie wierzy dopóki test nie da II, a potem dopóki się na usg nie potwierdzi :) Bo to się chce być tak mocno pewnym, że się na fakty czasem patrzy inaczej :)
 
Ostatnia edycja:
Jugoslawa
Ja tak samo:-) uszka z barszczykiem czerwonym i pierogiii i ja juz nic wiecej nie zmieszcze :-D a musze sprobowac ktore lepsze czy mrozone u mnie cxy nie. W sumie nigdy nie mialam okazji jesc mrozonych wiec teraz bedzie :-)

A z tym testem to rzeczywiscie. Niby czlowiek sie cieszy ze ma objawy ale pozniej sobie mysli: nieee to za piekne by bylo prawdziwe. .. az do testa :-)
 
U mnie to w ogole jest taka skomplikowana sytuacja. Bo moja szwagierka bardzo by chciała mieć drugie dziecko (czytaj niemowlaka, a gdy się znudzi oddac babci na wychowanie jak starsza córkę) no i gdy zaszłam w ciążę to była tak wściekła, że powiedziała, że napewno test się pomylił. Dopiero po usg się zamknęła. Oj zabolało.
 
Watpliwosci
To masz zajec duzo :-) fajnie . Sama bym chciala zeby mnie ktos odwiedzil :-)

Lux
No niektorzy ludzie to mam wrazenie ze czasem sa sami jak dzieci. Fajnie bo niemowlak. Kazdy przychodzi oglada zachwyca sie a pozniej juz tak nie jest. Ja tez lubie niemowlaki ale starszaka bym nie oddala za zadne skarby nikomu :p bo to moj diabelek wcielony jest :-D no chyba ze na dzien lub dwa dla swietego spokoju hahaha ;-) mam nadzieje ze to bedzie spokojniejsze choc patrzac jakie jest uparte i niedostepne cos czuje ze bedzie gorzej :p
 
missiiss: normalnie się rozpływam...poczułam zapach grzybów z uszek i pierogów z kapustą i grzybkami...mniam! Ja chcę wigilię! Już! Teraz! Mniam :D

watpliwosci: taaaak takie momenty dodają człowiekowi skrzydeł :) Tydzień szybko minie i już będziesz ze swoją rodzinką :D

luxuorius:
uhm nie bardzo rozumiem. Jak to dać na wychowanie babci? A to ona się nie będzie poczuwać do wychowania własnego dziecka? Trochę dziwna sytuacja dla mnie. Znaczy niezbyt zrozumiałam. Jak to znudzi? Może niech się w żłobku zatrudni, tam jest dużo niemowlaków...chociaż może lepiej nie :/ Rozumiem oddawać babci jak się ma sytuację życiową, która do tego zmusza, ale tak, bo się dziecko znudzi i dorośnie? Hmmm może to kwestia wieku, że człowiek jest w pewnym momencie bardziej odpowiedzialny, albo prorodzinny :)
 
Ostatnia edycja:
Jugosława a bo to ciężko wytłumaczyć. Po prostu szwagierka musiała zostawić mała po opieką babci i iść do pracy po 12 godzin dziennie. No i to babcia od 9 lat wychowuje młoda. Szwagierka twierdzi, że straciła dzieciństwo młodej i chce drugie dziecko, bo nie miała kiedy nacieszyć się córka. Z tym, że ona lubi tylko małe dzieci i swoją córkę ma prostu gdzieś :( ciężka sytuacja.
 
reklama
Noelka ja juz wszystko pokupowalam nie bylo tego wiele ;) a swieta jakos mnie przybijaja bo mialy wygladac inaczej dwa razy ludzilam sie w tym roku ze beda super i niestety dwa razy nadzieja zostala mi odebrana :( dlatego prosciej mi o nich nie myslec.
 
Ostatnia edycja:
Do góry