reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aaaa, dziewczyny, ale Wy dużo piszecie! :D ale jakoś doczytałam Was :)
Melka19:
Noelka u mnie i Zouzy też 6 dc :) Długie masz cykle? Mierzysz temp?
Cykle mam różne, ale z reguły jest to 30-33 dni, więc dość długie. Z mierzeniem to jestem zła na siebie, bo przed slubem (w czerwcu) przestałam - byłam ciągle zmęczona i nie mogłam się obudzić rano, a jak już się obudziłam, to musiałam szybko wstawać... Chciałabym wrócić do mierzenia, ale ciężko się zmobilizować :/
Jugosława:
noelka: okres płodny już blisko, zbieraj siły :D
Oj, zbieram, zbieram :D chciałabym, że by szybciutko się udało...

jazza:
A odnosnie pracy to mas zniestety racje. Ja zagranica to z checia szlam do pracy, bardzo ja lubilam i usmiech byl na twarzy zawsze, tutaj tez jak zaczynalam to bylo super, lubilam to miejsce i szlam usmiechnieta, ale od pewnego czasu szefowa sie zmienila i zaczela nas traktowac jakw korporacji i na kazdym kroku pokazuje, ze jest po prostu @#$%^^&&* hehe, ludzie w wiekszosci sa wredni i jeszcze pare innych spraw i atmosfera jest do bani, wiec i moje nastawienie sie zmienilo, dlatego szukam czegos nowego .

To współczuję... Ja też szukam czegoś nowego, bo za kilka miesięcy kończy mi się umowa i nie może zostać przedłużona (długa historia, ale nie bedę tutaj o tym pisać). Trochę mnie taka sytuacja niepokoi skoro chcemy mieć dziecko... A jakie Ty masz do tego podejście, jazza?



Witaj, PCOS89! U mnie też jakiś czas temu zdiagonozowano PCOS, ale wiem, że owulacje są, dlatego na razie lekarz kazał mi "na luzie" starać się o dziecko. Na pewno będzie dobrze :) 2 lata po ślubie to jeszcze nie tak długo, nie przejmuj się takim gadaniem :) Trzymam kciuki za Ciebie!
 
reklama
mychunia: cześć, cześć! Jak fajnie, że jesteś już w domku :) Mówisz, że dzieciątko w miarę spokojne - to dobrze, korzystaj :) Trafia się jeszcze ładna pogoda, więc i spacerki będą przyjemne. Masz jakąś maść na sutki? Powinna pomóc złagodzić ból.
 
miss, dla Aniołka [*]

mychunia, fajnie ze jestescie :)

Reszte doczytalam ale zapomnialam :-D

Mnie zawsze po @ rozpiera energia wiec dzis wykorzystalam na obiad, sklep, deser dla męża, porzadek z lekami, pranie i inne :)

Ale słabne wiec zaraz kimono :-D
 
Jugoslawa ciesze się, ze dzis lepiej się czujesz i energii wiecej :-). Kochana jeśli planujesz lekki obiad to polecam naleśniki z dżemem i jogurtem albo kopytka leniwe z jogurtem albo naleśniki z pieczarkami i cebulka hmmm jeszcze pierogi ruskie z cebulka ooo tak zdecydowanie hehehe kocham pierogi z każdym nadzieniem, ale ruskie królują:-D


Missiiss oj tak z ketchupem ser to obowiązkowo :-D. A co do prezentow to ciezko będzie mi pomoc, bo sama mam ten problem. Ja dla siebie to mam dluga liste prezentow i zawsze wiem co chce i moim panmo, czyli narzeczonemu i ojcu zawsze ja daje z zaznaczeniem, co gdzie można kupic, a potem przy rozpakowywaniu i tak wygladam na zdziwiona i szczesliwa hehe:-D. Mój tata złożył mi zamowienie na przyrząd do mierzenia ciśnienia, dokupie mu jeszcze cos, może jaki sweter albo cos podobnego, a dla M hmmmm on by chciał gre na kompa albo nowy komp najlepiej hahahha (ale Mikołaj w swoim worku tego nie przewiduje) albo telefon itd., ale dostanie ode mnie na pewno cos z garderoby i vouchery do kina, może cos jeszcze ale jeszcze musze pomyśleć;-)


Kornelia super, ze lazienka już prawie gotowa, mi tez się marzy remont:-)


Tinus ja tez mysle, ze dzis cos było w powietrzu, zwłaszcza, ze moja szefowa dzis mówiła ludzkim glosem hehe:-D


Mychunia jak super, ze juz w domciu, cieszcie się soba i poznawajcie:-)


Noelka kochana odnośnie pracy to ja z kilku powodow bardzo chce zmienic prace, chociaż wiem, ze teraz kiedy się staramy o dziecko zaczynanie czegos od nowa to ryzyko, bo tu mam posade, a w innym miejscu będę nowa, długo nad tym myślałam i podjęłam decyzje, ze kto nie ryzykuje ten nie ma. Najbardziej dobija mnie fakt, ze mam wyzsze wykształcenie, zagraniczne stypendia, znam jezyki i pare innych rzeczy, a tu już nie awansuje, a stac mnie na wiecej. M mnie w tym wspiera, wiec wiem, z enie mogę się poddac. Kochana zycze Ci, żebyś znalazla swoja nowa wymarzona prace, która polubisz, bo to podstawa;-)

Zmeczona jestem, padam na cycki po intensywnym dniu, ale mojemu M nie odpuszcze hehehe:-D

Dobranoc kochane:-)
 
Jazza, doskonale Cię rozumiem :) też miałam takie momenty, że chciałam zmienić obecną pracę, szukałam intensywnie, ale nic z tego nie wyszło. No a później zajęły mnie przygotowania do ślubu i ślub, i tak zostałam. Mam nadzieję, że jednocześnie znajdę pracę i zajdę w ciążę, haha :D chociaż czasem mnie nachodzą czarne myśli...
 
Miss a wiesz ze teraz mi przypomnialas ze mi tez karte wcisli jak bralam sobie niedawno telewizor hehe

Jazza no to tez u Ciebie przygotowania do slubu beda;-)

Jugoslawa a ja wlasnie sie zastanawiam nad tym by powiedziec rodzenstwu i rodzicom ze nie robimy sobie prezentow, ale pomysle jeszcze nad tym...

Miss ja niemam pojecia co kupic mojemu mezulkowi...pewnie jakies ciuszki
Ja bym chciala branzoletke czarna i zawieszone serduszko ze zlota, i chcialabym by bylo dla trojki moich dzieciatek i maz...

Tinus cisza z jelitowka wiec ufff;-)

Kornelia wspolczuje mdlosci:/
Zrob fote lazieneczki:-D

Noelka wspolczuje sytuacji z praca:/

Mychunia musisz nam koniecznie przedstawic swojego synka;-)

Zouza chcialabym miec taka energie!!!

Powiem Wam ze tez jestem padnieta:/
Na dodatek w pracy chodza pogloski ze mamy miec 9 dni na nocke do pracy i w wigilie rano zejdziemy,a zaraz po swietach sobota niedziela na popoludnie:-( to sa jakies kpiny chyba??!!!
 
Hey ... nadaje z pracy ....
Wczoraj w teatrze byliśmy ;-) fajnie było az się poplakalam ze śmiechu ...

Miss przeczucia żadne ....

Spojrzalam tylko co tam ... Potem do czytam a teraz do pracy ;-)
 
Witam się piątkowo :) Noelka z długością cykli jesteś pomiędzy mną a Zouzą, ja mam niby 33, ale zdarzają się i dłuższe. Mi mierzenie temp dużo daje, wiem dokładnie kiedy @ przyjdzie bo fl zawsze taka sama, nie ma rozczarowania negatywnym testowaniem (i oszczędność ta testach ;) ) no i wiem że owulacja jest na pewno.

Anula uwielbiam chodzić do teatru, zaciskam &&& za dwie kreseczki.

Za oknem szaro buro ale popołudniu ma się przejaśnić więc czekam na słońce, miłego dnia ;)
 
reklama
Witam :-)
Ale jestem zla jak osa. Wstlam dzisiaj specjalnie przed 7 zeby siuski do labo zawiezc i przy okazji starego do roboty. I co... labo nie czynne dzis... a ja sie poswiecilam zeby nakapac do pojemnika :-X tate wysle niech pojedzie na 8 do tego drozszego... masakra. Plus taki ze was nadrobie :-D

Dziekuje dziewczynki za swiatelka dla mojego syncia :* wczoraj zapalilam 5 na grobku w tym jedna z mysla ze to od was wszystkich :-)

Co do prezentow to fajnr macie pomysly :-)
Ja zazyczylam sobie poduche "c" bo jej nie mialam a podkladanie poduszki pod bebech mnie wkurza bo w nocy jej szukam po calym lozku i albo jest po stronie starego bo mi podprowadzi w nocy :p albo gdzies w nogach lub za glowa;-)

Jazza
Dobre z tym workiem haha :-) ja bym chciala mojemu prawko wykupic zeby mnie do porodu zawiozl :p ale to za drogi interes nawet na raty... ale praktyczny. Coo do kompa stary by chcial konsole bo ostatnio sprzedalismy rok temu jak bylo kiepsko finansowo. Nie wiem co bedzie w moim worze w tym roku.

Mychunia
Super ze juz w domku jestescie:-) ja mialam sutki tak pogryzione ze szok. Smarowalam bepenthanem bo to dla dzidzia bezpieczne i teraz dziewczyny podpowoadaly ze moznanakladki kupic. Moze sprobuj zebys sie nie zrazila szybko przez bol. Ja karmilam krotko mimo mnustwa mleka ale ja mialam tak cycki pogryzione ze wylam jak go karmilam. Zaczelam przez to znow palic fajki i go odstawilam juz wtedy bo nie moglam wytrxymac. Trxymam kciuki zeby sie udalo zaradzic :-)

Julcia
Moze tez jakiegos ciucha kupie staremu? A pomysl z serduszkami super :-) ja z mezem nosze srebrne serduszka z grawerem Antos takie same mamy :-) a planuje zrobic na plecach sobie tatoo dwie bajkowe jaskoleczki ze wstazkami w dziobkach a na koncu wstazek serduszka a na nich imiona moich dzieci :-) tak na lopatkach na wiecznosc ;-) co do 9 nocek i zejscia rano na wigilie... :O chyba kogos zdrowo pogielo!! o_O mam nadzieje ze to nie wejdzie w zycie u was...

Hmm spac mi sie nie chce a znajac zycie sieknie mnie w poludnie a nie bedzie jak spac bo z mlodym bede siedziec... moze sprobuje komara przyciac :-) milego dzionka :-)
 
Do góry