reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

dzień dobry kochane,

jazza: chyba właśnie padnie na naleśniki :D Mam nową patelnię, więc idealnie żeby przetestować :D Pierogi ruskie uwielbiam, a jeszcze bardziej uwielbia je mój TŻ, ale przy nich więcej roboty niż przy naleśnikach, więc pójdę po mniejszej ścieżce oporu :)

noelka: czarne myśli to nieodłączny element zmian, nie ważne jakich. Tak mi się przynajmniej wydaje. Dobrze będzie. Jestem zdania, że pozytywne myślenie to klucz :)

julia: ja miałam tak jakiś czas temu, że zdecydowaliśmy o nie kupowaniu prezentów i tak było przez kilka gwiazdek. Głupio mi było to rozpocząć, ale powiem ci, że większości osób kamień z serca spadł. Z różnych względów: braku kasy, braku czasu...jak jest mała rodzina to załóżmy, że problem jest mniejszy, ale przy większej robi się już problem, zwłaszcza jak się samemu miało mnóstwo wydatków. To normalna sprawa. Myślę, że rodzina zrozumie, a jeszcze może cię miło zaskoczy :) Mam nadzieję, że plotki o 9 nockach się nie potwierdzą :( Toż to absurd :/

anula: na czym byliście w teatrze? ja tak dawno tam nie byłam, że aż wstyd :D Ale ostatnio nawet rozmawialiśmy o tym, że moglibyśmy iść, żeby trochę z kulturą poprzebywać :D

melka: kurcze, chyba się zmobilizuję do mierzenia tempki :) Same plusy jak widać. U mnie też szaro, a na dodatek straszne mleko. Rano nie widziałam własnego balkonu :)

missiiss: uhm podejrzewam tylko jak się mogłaś zdenerwować, ale dobrze, że masz drugie lab. Zawsze to rozwiązanie awaryjne :) Mnie ostatnio ścina po duphastonie :/

Piąteczek, piątunio :D Pomimo tego, że tydzień powinien być w odczuciu nieco krótszy, jednak mi się dłużył. Może to przez leniwe i zamglone poranki :/ Nie mogę się szybko zwlec z łóżka :/ Macie jakieś plany na weekend? Powinnam okna ogarnąć, ale przy takiej pogodzie to nie bardzo to widzę. Skończyły mi się witaminy z kwasem foliowym, więc muszę aptekę odwiedzić.
 
reklama
Jugoslawa
Tia... okna... moje sa zachlapane farba i grundem bo staremu przy malowaniu sie foli nie chcialo zalozyc i na okno i na parapet. Ciekawe czy doczyszcze parapety :-\ pewnie bede musiala lakierobejca pociagnac po czyszczeniu. Choc coraz bardziej czuje ze sie nie wyrobimy z remontem do swiat... mam nadzieje ze cie nie scina od dupka tylko od fasolki :-D

Anula
Teatr fajnie:-) raz bylam baaardzo dawno temu ale poszlabym tez z checia sie odchamic :)

Burczy mi w brzuchu a mlody juz sie przewraca i steka w lozku wiec za chwile bedzie pobodka... glodna jak wilk jestem.
 
Witajcie kochane:-)


Noelka powiem Ci kochana, ze staram sie nie przejmowac tymi stresami ia tmosfera w praca, moze nie zawsze mi to wychodzi, ale sie starama hehe, a ze jestem mega optymistka i bardzo rozesmiana to czasem mi to wychodzi i po prostu robie swoje, mam nadzieje, ze kiedys ktos inny mnie zatrudni i doceni. Tego i Tobie zycze kochana:-)



Julia oj tak u nas tez slub bedzie sie szykowal, bedziemy brali cywilny, skromnie, ale po naszemu hehe i juz sie nie moge doczekac.:-)

A ja Ci powiem, ze ja sie wczoraj dowiedzialam, ze 6 grudnia w sobote bedziemy musieli przyjsc do pracy, bo bedzie dzien otwarty:wściekła/y:. Oby u Ciebie plotka o 9 nockach sie nie potwierdzila, bo to chore kochana:no:



Anula super z tym teatrem, i ja zaciskam za dwie kreseczki:-)



Missiiss z prezentami dla facetow zawsze jest ciezko. A odnosnie tatuaza to ja od zawsze chcialam sobie zrobic i dalej marze, na loptace chcialabym cos miec, kiedys chcialam cytat „Carpe diem” i ornament kwiatowy, a teraz mysle, ze w przyszlosci wytatuuje sobie rowniez imiona moich dzieci i daty urodzin.:-D

Jugoslawa milego dnia kochana i smacznych nalesnikow :-)

Milego dnia kochane uciekam do pracy, bo dzis mam crazy dzien przed soba. Pogoda szara bura, ale coz jesien,
 
missiiss: o kurde :/ niezbyt fajnie z oknami i parapetami :/ A dużo wam zostało do wyremontowania? Jaki jest obecny stan prac? Hihi...mogłoby mnie ścinać od fasolki, oj mogłoby :D:D:D Dzisiaj dopiero 18 dc...Chociaż są kobiety, które czują, że są w ciąży. Ja chyba do nich nie należę :) Jedz kochana jedz, fasolka głodna po nocy :D
 
Nic nie mówicie o myciu okien, ja mam ich tyle i same wielkie, na samą myśl fikołka robię ;)

U mnie lista prezentów w połowie zrobiona, także w ten weekend może zacznę kupować. A najbardziej nie mogę się doczekać szukania choinki - żywej oczywiście :)
 
Melka mierzenie temp to fajna sprawa;-) tylko ja np. Mam kiepska sytuacje bo mam nocki;/
Za Ciebie&&&&;-)

Miss ale czapa z tym labo:/
no fajny prezent sobie wybralas;-)
Tez myslalam o konsoli ale nowa strasznie droga;/

Jugoslawa no moja mama kuz mi mowila ze tylko wnukom beda kupowac prezenty...wiec ;-)
No ja na wekeend mam takie plany ze do pracy musze isc na popoludnie jutro wrrrrr:/ a maz jutro rano zjedzie to takie niesprawiedliwe:-(

U nas tez jest buro, ja juz po sniadaniu, corka w przedszkolu , musze z mezem pogadac czy te szare kluchy chce to kupie dzis towar na to bo niemam zamiaru jutro w kolejach stac wrrr:/
 
Hej dziewczyny :) piszę z pracy, żeby potem mieć tutaj mniejsze zaległości ;)
Poza tym mam strasznego lenia i muszę się rozerwać trochę :) w weekend mamy gości, więc za dużo nie będę się udzielać.

melka19:
Noelka z długością cykli jesteś pomiędzy mną a Zouzą, ja mam niby 33, ale zdarzają się i dłuższe. Mi mierzenie temp dużo daje, wiem dokładnie kiedy @ przyjdzie bo fl zawsze taka sama, nie ma rozczarowania negatywnym testowaniem (i oszczędność ta testach ;) ) no i wiem że owulacja jest na pewno.
Twoje słowa mnie mobilizują do mierzenia :) muszę się wziąć w garść. Szkoda tylko, że rano myślę tylko o tym, żeby jeszcze chwilę pospać :D

Jugosława:
noelka: czarne myśli to nieodłączny element zmian, nie ważne jakich. Tak mi się przynajmniej wydaje. Dobrze będzie. Jestem zdania, że pozytywne myślenie to klucz :)
Dzięki za miłe słowa, też mam nadzieję, że będzie dobrze :)

jazza:
Noelka powiem Ci kochana, ze staram sie nie przejmowac tymi stresami ia tmosfera w praca, moze nie zawsze mi to wychodzi, ale sie starama hehe, a ze jestem mega optymistka i bardzo rozesmiana to czasem mi to wychodzi i po prostu robie swoje, mam nadzieje, ze kiedys ktos inny mnie zatrudni i doceni. Tego i Tobie zycze kochana
Właśnie ja mam takie chwile, że się kompletnie nie przejmuję, a za jakiś czas znowu te czarne myśli. Na pewno prędzej czy później (oby prędzej!) ktoś nas zatrudni, jakiś świetny pracodawca :D

miississ1301, a remont macie w domu czy w mieszkaniu? Współczuję, rok temu też to miałam. Ale za to później będzie na pewno pięknie :)

Lecę do pracy, wpadnę pewnie wieczorem. Chyba, że jeszcze raz w pracy się skuszę :D
 
Jazza
Tak carpe diem do Ciebie pasuje :-) ja lubie tatuaze mam jednego tylko ale to przez chorobe skory. Ale i tak jeszcze sobie zrobie :-) a co do cywilnego :-) my mielismy skromny slubik cywilny ja nawet nie mialam sukni typowo slubnej tylko biala lniana z czarnymi ornamentami. Ale to byl nasz slub taki tylko nasz :-) a po roku zrobilismy balange i koscielny bo mamcia moja nalegala. Ale jak licze od kiedy malzenstwem jestesmy to zawsze od cywilnego :-)

Melka
No to fajnie u ciebie z organizacja :-) ja dalej nie wiem co staremu masakra... a co do choinki :-) zywa pieknie pachnie :-) ja niestety sztuczna bede miala ale zywy stroik na stole i parapetach :-) plus ozdoby !:-)

Jjulcia
No ja myslalam o ps3 slim bo jak zobaczylam ps 4 ile kosztuje to oczy mi wyszly z orbit... dramat. To wolalabym ten kurs prawka mu wykupic. Ale moj z ps3 nie wiem czy bedzie sie cieszyl bo on wszystko co najnowsze ubostwia. A wczesniej mial ps3 ale nie slimke. Ciezka sprawa z tymi facetami.

Jugoslawa
Oj bardzo w cxarnej D. Masz fotki na dole kuchni i jasia pokoju. Tzn wystarczy narzedzia sprzatnac i brac sie za malowanie raz na bialo i raz kolorem. I gniazdka wsadzic. Lazienka to w ogole jeszcze hoho ale na wiosne moze. Po schodach na dol mamy lazienke rodzicow wiec z tym to luzik. Salon zrobiony niedawno tylko tapeta i meble ze stolem do kupienia. Sypialnia jest. Boje sie o ta kuchnie ze sie do swiat nie wyrobimy... i jeszcze trzeba drzwi i scianle na schody zrobic. Kupa roboty jeszcze a m moj pracuje dlugo teraz i nawet czasu nie ma. Tata po zabiegu reki to tez nie pomoze. A ja sama tez nie pomaluje bo nie chce tego wdychac. Lipa jedna wielka ogolnie ;-)
 

Załączniki

  • 1415955448393.jpg
    1415955448393.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 44
  • 1415955471510.jpg
    1415955471510.jpg
    13,9 KB · Wyświetleń: 55
Noelka
Mamy domek jednorodzinny rodzice zrobili dobudowke kupe lat temu ale mieli tylko dol zrobiony. W koncu jak brat sie wyniosl i dostal mieszkanie ja namowilam rodzicow zeby nam oddali gore :-) osobne wejscie praktycznie mamy :-) no i cale 60 m2 do dyspozycji. 3 pokoje kuchnia i lazienka :-) no i przedsionek z duzym schowkiem wiekszym od lazienki hehe ale ze skosem. Ale roboty kupe. Nie sadzilam ze tak to sie bedzie wleklo no ale trudno jak sie samemu robi. Milej pracy zycze :-) ja tez w pracy z doskoku zawsze zagladalam bo pozniej nadrobic caly dzien to nie lada wyzwanie ;-)
 
reklama
missiiss1301, to super macie! :) jednak dom to dom :) teraz dużo roboty, ale za to później jaka satysfakcja! Fajnie, że macie osobne wejście. My mamy swoje mieszkanko, nieduże, ale własne :) też nam rodzice dużo pomogli.
Coś czuję, że się powoli uzależniam i będę w pracy zaglądać, bo nie wytrzymam :D
 
Do góry