reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

No od forum to sie idzie uzaleznic :-D ja tu juz tyle lat jestem :-) wlasnie co do swojego gniazdka wazne ze wlasne :-) my mamy wielki ogrod wiec tymbardziej sie ciesze bo mam gdzie dzieci puscic latem. Chcielismy ospbne male mieszkanko ale na kredyt taki wielki nas nie bardzo stac biorac pod uwage jak teraz malo stabilnie z praca jest. To horror co sie dzieje w polsce ile osob nie moze pracy znalezc. Mam nadzieje ze bede miala gdzie wrocic po mavierzynskim. A ten remont to walczylam o to vchyba z 3 lata zeby sie rodzice zgodzili. I sie udalo. Kredyt maly wzielismy-za maly bo juz go nie ma :p ale jakos sie wyciula powoli :-)
 
reklama
Miss fajne pomieszczenia;-)
My trz dzielimy dom z tesciami;-) my dol a oni gore, osobne wejscia duzy ogrod;-)
My mamy ponad 70m2 ale mam nadzieje ze w przysslosci tesciowa da mi jedno pomieszczenie z dolu;-) bo jak bedzie drugie dziecko to tak naprawde za malo miesjca w dzieciecym jest:/ zreszta jak wkleje fotke to zobaczycie.
Remont to jest masakra jakie drogie wszystko...my mielismy mury i wydalismy do tej pory jakies 60tys zeby zamieszkac z wyposazeniem, a tu jeszcze tak z 15tys potrzebuje zeby bylo na blysk;-)

Jezu za godzine do pracy jade jak mi ske niechce to koniec;/
 
missiiss: na zdjęciach nie wygląda tak źle.Tak jak mówisz: sprzątnąć narzędzia i malowanie, wtedy od razu się lepiej w pomieszczeniach. Wtedy to jest normalnie kolosalna różnica. Wiem, bo jestem na bieżąco - kilkoro moich znajomych urządza właśnie mieszkanie :) Z łazienką i kuchnią to zawsze jest kłopot i długo się schodzi. Tak w zasadzie jak są ręcę do pracy i materiały to szybko można wszystko ogarnąć. Tylko wiadomo, że z tym różnie bywa, a zwłaszcza z czasem. W końcu skończycie. Miło mieć własny kąt. I faktycznie trzymaj się od farb z daleka :) Bliskość rodziny jest korzystna, bo zawsze można dzieci z kimś zostawić, pogadać. Dobre miejsce dla dzieciaków i jeszcze ogród.

julia: ja dzisiaj walczyłam sama ze sobą, żeby się z łóżka zwlec :/ Normalnie nie mogłam :/ Mam nadzieję, że ta aura minie, bo jak człowiek taki ospały to czas straszliwie wolno płynie :/

nelka: nooo forum uzależnia :D:D:D

Ja właśnie pożarłam 4 płaty śledziowe :D
O matko, aż mi się uszy trzęsły. Byłam na zakupach i zaszłam do rybnego. Kupiłam jeszcze wędzoną makrelę i dorsza na jutro na obiad. Mnie czasem tak najdzie na śledzie, to potrafię przez tydzień zjadać. Mniam mniam!
 
Hej dziewczęta :) Ciężko Was nadgonic :p ja dziś na zakupach przed południem z teściową byłam, trochę sobie spodni dresowych kupiłyśmy do śmigania po domu i ogródku w second-handach :p no i nowe legginsy sobie kupiłam na przyszłe miesiące :) i ogólnie trochę już zapasów na święta takich puszkowych lub paczkowych co postoją, w grudniu mniej wydamy kasy :p

Jugosława a ja zjadłam pół słoiczka marynowanej cebulki takiego mam smaka ciągle na przetwory, że szok a teraz chyba muszę uciąć komara bo mnie gniecie na sen strasznie :p ta pogoda jest do bani :(((

Mama moja grzybów wczoraj dużo nazbierała, a ja też mam chęć na spacer po lesie, jutro chyba się wybiorę jak nie będzie padać :))

Anula trzymam kciuki za testowanie!!

Mississ, Julia - udanych remontów :)) będzie pięknie, ja swoją łazienkę Wam wkleję potem :)
 
Julcia
No to sporo macie tez :-) moj Jasko to nawet 10 m2 nie bedzie mial w pokoju. Podzielilismy jedna wielka przestrzen na jego pokoj kuchnie i lazienke hehe :-) ale jak np bedzie dwoch chlopcow to damy im sypialnie nasza i lozko pietrowe a jak dziewczynka to damy mlpdemu sypialnie mloda w obecnym jaska pokoju a my zaadaptujemy na sypialnie strych ;-) ale to jak beda starsi :-) fajnie tak miec wlasny ogrod ja bym teraz chyba nie uciekla do bloku. Co do kwoty wzielam 28 tys . I bylam pewna ze ciut zostanie o_O sie mega przeliczylam... do lazienki musimy kupic plyty kartongipsowe kafelki bo armature cala mamy i *******y. Do kuchni blat do mebli i cale agd... przedsionek tez do wykonczenia. Na szczescie panele sa. Masakra jeszcze z 10 tys by sie przydalo :Oo_O wiec rozumiem Cie w pelno. Ale jakos powoli damy rade :-) milej pracy.

Jugoslawa
No w sumie nie wyglada moze tak zle ale juz tak bym chciala zeby kolory byly. A tymczasem siedze w domu i mnie trafia ze nie moge nic zrobic na gorze:-\ ale jutro albo we wtorek pomyje okna i wyczyszcze parapety jak mlodego wygonie do przedszkola bo dwa tyg w domu siedzi i mam juz dosc... no jakby mial jeszcze kto nam podgonic to wpuszczam robotnikow 4 dni i zrobione a tak to dlubanina az mi sie odechciewa. W koncu sie wkurze i sama pomaluje bo ojciec juz trzeci dzien chodzi i maluje a mnie skreca...:-\ a co do sledzi mmmm zjadlabym po wiejsku albo po kaszubsku mniam !:-D

O kornelia przypomnialas mi o ciastkach choinkowych z tesco musze poleciec kupic zeby mi nie emwykupili bo tanie pyszne i pewnie ich juz nie rzuca.:-) czekamy na fotke lazienki :-)

Boze w sr mam gina i tak sie boje strasznie... tak mi ostatnimi dniami niedobrze jest. I dzis mialam straszny sen... topielec mi sie snil i jestem przerazona :-(
 
kornelia: ja też muszę sobie spodnie kupić do chodzenia po mieszkaniu. Lubię chodzić w legginsach, albo takich dresowych. Może jutro się wybiorę, bo mam tylko 2 pary spodni domowych i na zmianę w nich chodzę, a jak nie wyschną to mam problem :D Też jestem zdania, że niektóre rzeczy na święta można wcześniej kupić. Jeszcze jak ma się gdzie trzymać to w ogóle rewelacja. Co będziecie z grzybów robić? Do marynowania, suszenia? Czy coś na bieżąco do zjedzenia? Przyjemnej drzemki :)

missiiss: hihi śledziowa moc :D Ano bo człowiek chciałby zrobić szybko, żeby już spokój był, a jak nie może to go skręca. Mam nadzieję, że będzie się remont posuwał do przodu i się wyrobisz z terminami tak jak chcesz :) A co to za ciastka choinkowe w tesco? Ja widziałam jak na razie lizaki na choinkę i bałwanki czekoladowe. Dobrze, że masz gina. Optymistyczne myślenie kochana, a że się boisz to normalne <przytul>
 
Hej :) odkad jestem na l4 mam tyle zajec i odpoczywam ciagle, a to spie a to serial, a to posprzatac, a to obiadek, a to kolezanka przyjdzie, a to sie zle czuje ze caly dzien spie - ze nie mam czasu na neta :)

ostatnio co do was pisalam to mialam takie zaparcia ze zrobily mi sie hemorioidy, masc ktora przepisal mi moj gin super pomogla :)

tydzien temu wyladowalam natomiast w szpitalu z goraczka, biegunka i wymiotami ... podano mi leki, zostalam na kilka dni na obserwacji, zrobili usg i wszystko dobrze na szczescie... i teraz jest juz dobrze :)) na szczescie :D 24.11. mam usg kontrolne czy dalej wszystko ok... ale mysle ze bedzie ok :) czekam na to... czasem mnie cos smyrnie w brzuszku ale to tylko czasem i leciutko... ciekawe kiedy poczuje juz konkrety ... :D
a to moj brzusiu :


v31t36.jpg
 
Nie znam tu nikogo, więc witam wszystkich :)
Dzisiaj jest 29 dc, tak jak wspominałam testy owulacyjne wychodziły pozytywnie od ok 30 pazdziernika w 1 listopada jeszcze też, czyli jest 2 tyg po owulacji. Wczoraj zaczęło się jak by krwawienie odrobine, taka pomarańczowawa wydzielina. Bolą mnie jajniki. Czy to może być początek okresu, czy może... krwawienie implantacyjne? :)
 
PCOS89
zdarzaja sie plamienia ... ja nie mialam akurat ale slyszalam od gin... moze to oznaczac ciaze ale moze tez byc to poczatek okresu... jak sie @ nie rozkreci to proponuje test ciazowy :)
 
reklama
Do góry