reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Miss kochana ja nawet na drewniane niepatrzylam tylko metalowe wchodzily w rachube;-)
Czekamy na zdjecie pokoiku;-)

No mam nadzieje ze dziewczyny zaczna sie pchac drzwiami i oknami na lipcowki i sierpniowki;-)
Ja tam karty kredytowej sie pozbylam bo dla mnie to zabojstwo hehe;-)
Ja tez uwielbiam kapuste i wymyslilam sobie ze na wekeend zrobie szare kluseczki z kapustka boczkiem i cebulka mniam mniam:-D
Dla twojego synka[*]
Zycze ci dziewczynki;-)
 
reklama
Julcia :-* dziekuje:-)
No z ta karta kredytowa to korci mnie niesamowicie i pewnie sie przyda na swiateczne prezenty ale ppzniej z tym splacaniem... mi wcisneli do kredytu. No niech im juz bedzie. Dobrze ze nic im nie place i limit niski. Ja tez raczej kupie metalowe karnisze sa tansze i wygladaja nowoczesnie. I fajne zakonczenia maja:-) hmmm szare kluseczki z kapustka brzmi przepysznie :-) ja dzis w drodze lenistwa otwieram sloik z bigosem ;-)
 
[FONT=&amp]Zouza dobre z tym lewitowaniem[/FONT]:-D:-D


[FONT=&amp]Krysiulek piekna date sobie wybraliscie na slub, a my mam nadzieje niedlugo tez pojdziemy i ustalimy sobie date. Kciuki za przygotowania [/FONT]:-)

Missiiss przytulam kochana, Antos czuwa nad Wami wszystkimi

[*] dla Antosia

Julia ale mi smaka zrobilas z tymi kluseczkami i kapustka, ja tez lubie bigos a najbardziej wigilijny :-).


A ja dzis mialam kanapki hehehe z serem zoltym, bo wczoraj juz po powrocie nie mialam sily gotowac. Ale kocham ser, a on mi sie odwzajemnia za to uczucie pysznym smakiem :-D

Zastanawiam sie co nacisnelam, ze caly post mam napisany w roznych czcionkach, ale moze nie bede wnikac juz haha
 
jazza: mam zamiar wypróbować twoją recepturę na inhalacje :) Ostatnio nie mogę się pozbyć kataru, tak samo jak mój TŻ. Ja też lubię żółte sery :D A najlepsze jest to, że kanapki z serem długo zachowują swój smak, więc można zrobić na zapas :D

zouza: ja podobnie miałam jak mnie wzięło na kapustę kiszoną. Nie wiem ile jej wtrząchnęłam, ale jelita pracowały jak szalone :)

krysiulek: ślub zbliża się wielkimi krokami :) Fajnie. A krawcowa na pewno się wyrobi :)

pco: cześć, witamy :) Grunt to pozytywne myślenie. Teraz wiele par ma kłopot z poczęciem dziecka, więc nie można się załamywać. Na szczęście przy obecnym rozwoju medycyny wszystko jest możliwe, więc głowa do góry. Ja jestem 6 lat po ślubie i szczerze mówiąc mam w nosie to co myślą inni. Wiele razy już było tak, że ktoś się strasznie dopytywał, a w końcu się okazało że sam się starał kilka lat. Ludzie są jacy są, więc trzeba znaleźć siłę :)

julia: właśnie dupka odkładać mam 25 dc, więc nie wiem czy beta wyjdzie. Znaczy powinna, ale wiadomo wszystko może się zdarzyć. Mam jeszcze troche czasu, żeby pomyśleć co zrobić.

missiiss: ponoć przeczucia co do płci często się sprawdzają, więc kto wie :D Może będzie śliczna dziewczynka :) Dla twojego aniołka
[*].

Dzisiaj lepiej po dupku. Może organizm już się nieco przyzwyczaił. Mogłam nawet samochodem jeździć, bo wczoraj to nie było możliwe. Cóż więcej...zaczynam robić listę świątecznych podarków dla rodziny. Tak! W tym roku uda mi się zamknąć ten temat wcześniej niż dzień przed wigilią :) Zastanawiam się co zrobić na jutro na obiad...chodzą za mną naleśniki na słodko. Ostatnio ciągle mięso jedliśmy i mam chęć na coś lżejszego.

ania, akatsuki, wątpliwości; co tam u was? jak wam się tydzień konczy?
 
Dzieki dziewczyny:-)wlasnie wrocilam z Jasiem z cmenntarza. Jeszcze bylismy u taty bo otwarcie mieli sklepu i pospacerowalam z Jasiem na dworze.

Krysiulek
Slub w grudniu -bajka:-) ja zawsze chcialam wtedy kiedy snieg bedzie ale niestety sie nie udalo bo ciezko to zaplanowac. Nie to co kiedys. Na pewno bedziesz pieknie wygladac :-) a welon bedziesz miala cZy cos innego?:-)

Jazza
No chleb z serem dzis wciagnelam z ketchupem po poludniu :-D tez uwielbiam mniam! W ogole to mi sie tak chce dzisiaj jakiegos torta ze hej!!

Jugoslawa
Nie napalam sie bo jak narazie stary mi dwoch chlopakow zmajstrowal :p wlasnie co do prezentow... macie jakies pomysly co swoim chlopom kupic? Bo ja pojecia nie mam o_O i to mnie przeraza... mlodemu to klocki wiadomo haha :-) ale staremu nie mam pojecia. I tez cos ridzicom i tesciowej... tej to tez ciezko.
 
Hej :) jej jakies przesilenie mnie zlapalo...poł dnia usypialam co za dzien ;/
Missiiss ja mojemu M kupie chyba maszynkę do golenia taką elektryczna bo mu się marzy :p a najgorzej rodzicom i bratu nie wiem co mamie to mozna jakies kosmetyki ale tacie ojej;/
Kornelia super pomysł przeczytają sobie nie będziesz musiala nic mówic :D
Julia oby Cie jelitowka nie złapała bo to nic przyjemnego..a od dzieci najłatwiej sie zarazić...
Zouza biedna:(
Krysiulek ja uwielbiałam jeździc na przymiarki sukni czułam się jak księzniczka za każdym razem :D
 
Tinus
Ja tez dzis jak niedorznieta kura wiec cos w powietrzu musi byc.:-) maszynka fajny pomysl napewno sie twojemu spodoba:-) moj dostal rok temu :-) goli brode sa nakladki na wlosy wiec strzyge mu jeszcze lepetynke i mlodemu :-) fajna sprawa :-)
 
Ja też dziś jak zombi :) rano mnie tak mdliło, że myślałam że zwrócę wszystko z kilku dni :p ale jak zjadłam śniadanie to przeszło :) im bardziej głodna jestem tym większe mdłości.... potem trochę posprzątałam, upiekłam biszkopt i poleciałam do sklepu po składniki na krem :) potem przełożyłam i mnie zmuliło, poszłam spać :) ale długo nie pospałam bo przyjechał kolego nam umywalkę montować, to musiałam się podnieść :p no i wreszcie mam łazienkę prawie skończoną :p
 
missiiss: hihi każdy facet chciałby mieć przewagę płci w domu :D Twojemu się to marzenie spełniło :) Ja mam koleżankę co ma 3 córki i powiem ci, że niezły babiniec :D Chłop ucieka, żeby trochę testosteronu nabyć :D hihi...wszystko żarty oczywiście, bo on zadowolony. Grunt, żeby wszystko dobrze było :)

tinuś: dzisiaj chyba taki dzień, bo kogo nie zapytać to dzisiaj półżywy chodził. Maszynka fajny pomysł. Mój sobie sam kupił, więc u mnie odpada.

kornelia: oo fajnie :D koniec każdego pomieszczenia to wielka radość i kamień z serca :) Jaki krem robiłaś? Narobiłaś mi smaka na torcik :D

Co do prezentów, to u mnie w tym roku będą królowały dodatki do mieszkań. Wiem co kto ma i czego potrzebuje, więc tylko iść i kupić. Plus jakieś pewnie słodkości, bo bez nich pod choinką smutno :D
Właśnie wcięłam słoik selera marynowanego :D
 
reklama
hej
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
ja na chwilę tylko
yes2.gif.pagespeed.ce.odCVgD4k4B.gif
od wczoraj jesteśmy już w domu , w końcu
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif
mały w miarę grzeczny choć ma w ciągu doby ze 2-3 akcje, że po 2 h ciągle płacze praktycznie i chce być przy cycku
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
po czymś takim piersi strasznie mnie bolą
angry.gif.pagespeed.ce.yGuY60n7no.gif
jak ogarnę siebie, mieszkanie itp postaram się być na bieżąco
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
 
Do góry