reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Anulcia
No co ty! Ej babo wracaj mi tu! Ktory to dc jak owu to dzialajcie Z Mkiem :-) mnie moj jajnik bolal 4 dni przed peknieciwm i w trakcie sprawdzone na monitoringu wiec &&& za owocne staranka :-)

Juz sobie naszykowalam lozko w pokoju widmo wiec moze mnie nie chycu. A jutro wybywam z domu na pol dnia do babci moze tata wytrzyma z mlodym i sie zgodzi. Anulcia dzieki za dobre slowo! :*
 
reklama
kornelia & ania: ja też mam kota, a w zasadzie dwa :) Jak zaczną swoje kocie zabawy to całe mieszkanie się trzęsie. Wizualnie to takie kluski, ale bardzo sprawne :D

anula: dzięki za kciuki. Dla ciebie również &&&&&. Wracaj do nas! Czasem trochę zejdzie zanim człowiek odświeży.

Kurczę, coś mi forum dziwnie działa i nie widzę od razu wszystkich nowych wiadomości tylko dopiero jak ponownie wchodzę :|
 
Ostatnia edycja:
W zasadzie to mnie też jajnik bolał i to ten na którym dzisiaj widać było pęcherzyk, więc to może być znak.
Szkoda, że się uprzedziłam do testów owulacyjnych...hmmm może powinnam dać im jeszcze jedną szanse?
Miałam temperaturę zacząć mierzyć w tym cyklu, ale się nie udało zacząć.
Chyba, że można zaczynać 11 dc? Późno trochę :/
 
Miss dziekuje:* niemierze tempki a jakos niechcialo mi sie ot to;-)
Tylko monitoring

Ja dopiero do domu wrocilam bylam u brata w odwiedzinach;-)

Ania kucze kochana zdrowka ci zycze;-)

Miss kochana mocno wierze ze niezlapiesz twgo swinstwa!!!
Powiedz mi kiedy liczyc na @? Tak 14dni dodac? Bo lekarz mowil ze jutro pewnie peknie jak dobrze pojdzie oczywiscie...
Udanego masz rego syna hehe

Jugoslawa to tez juz ladny;-) to ladnie starajcie sie;-)

Zouza wspolczuje:/

Anula nie nastawiam sie kochana...niewierze jakos ze wczorsjszy wieczor cos da!
Dzialaj dzialaj kochana z mezulkiem;-)
Jak tam psinka?

Ps. Co ja czytam ty chcesz nas opuscic?! Wracaj kochana!!!!
 
Nie gram w gry na fejsie, tesciowa za mnie gra :)

Szyjka zgladzona, rozwarcie na 2 cm, skurcze sa nawet regularne ale wg lekarzy za male.... Czekaja na postep bo chca zebym naturalnie urodzila....
 
Ostatnia edycja:
Mychunia jakie to ekscytujace :-) zazdroszcze

Ja leze w lozku pije duzo(bo podobno odwodniona jestem) biore lekarstwo i wypoczywam
Zrobie wszystko dla mojego Ziarenka
 
mychunia: już blisko :) Piękne doświadczenie.

ania: bardzo dobrze. Niedługo ci się poprawi i wszystko wróci do normy :)

zouza: jak tam ? okiełznałaś armagedon?

julia: liczy się jakość a nie ilość :D Może wykonaliście wczoraj kawał dobrej roboty :D Tego ci życzę :)
 
reklama
hej laski u mnie bez zmian, dzwoniłam dziś do szpitala ale nikt mnie nawet nie chce zbadać jeśli test mi wyszedł negatywnie. Dzisiaj córka usiadła na ostatnim działającym komputerze w domu i wyłamała monitor... W pracy też kolorowo nie mam, wychodzi na to że nie przedłużą mi umowy także kolejny miesiąc w raju. Staram się myśleć pozytywnie ale bardzo tęsknie za domem i bliskimi, brakuje mi przyjaciół i wsparcia, a mąż nie zastąpi mi przyjaciółki ... :( moja psychika siada, zaczynam mieć stany lękowe i ogólnie sypie się cała. Czekam aż cos dobrego sie wydarzy w moim życiu ale na razie nie ma widoków na to.
 
Do góry