reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Kurde ale jeden dzien clo i az tak urosl? Hmmm to ciekawy przyklad jestes :-) mi jak rosly pecherzyki do 2,4 to czulam je oj czulam :-) najbardziej przy siedzeniu po turecku. Ale dzialaliscie wczoraj no nie? Wiec dadza rade :-)
 
Tak wczoraj dzialalismy;-)
No lekarz twierdzi ze ta jedna tab tak podziala...uwierz jak ja zobaczylam te plame na ekranie taka wielka hehe

A maz sie pytal wczoraj kiedy starania a ja mowir ze w przyszlym tygodniu
 
No to sie maz zdziwi jak za ponad tydzien mu powiesz kochanie jestem w ciazy :-D;-) haha jak tu za tydzien staranka mialy byc ;-) mocno mocno kciuki trzymam julcia!!:-) a tempke mierzysz? Czy tylko monitoring?
 
Hej dziewczyny
Czekam u lekarza boje sie troszke wiem ze caly swiat nie kreci sie w okol mnie wiec przepraszam ze znow o sobie
Ale b.boje
 
Ania trzymaj się &&&

Jula 3 cm? To nieźle. To niech teraz żołnierzyki się spiszą ;)

Miss szkoda że daleko mieszkasz bo z chęcią bym pomogła.
 
Miss to nieciekawie..... trzymaj się! Myślę, że coś wymyślicie i będzie dobrze :* &&&&&&&&&

Ania &&& za wizytę :)

Julia ładny wynik! &&&& żeby szybciutko pękł i reszta zadziałała jak trzeba :))

Jugosława - to teraz męża w obroty :)))
 
reklama
Do góry