reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Akatsuki wiem jak sie czujesz tutaj na wyspach nikt nie traktuje powaznie kobiety z negatywnym testem nie wazne co jak gdzie
Czasem jest ciezko bez rodziny i przyjaciol ale mamy swoich Ukochanych Facetow pogadaj z Mezem powiedz co czujesz napewno zrozumie i przytuli
A do tego masz coreczke

Idz do GP normalnego i opowiedz wszystko o jak sie fizycznie i psychicznie czujesz MUSZA POMOC!!!
 
reklama
Anula88 prosze mi sie tu zglosic!!

Mychunia no to teraz spokojnie mozesz czekac;-)

Zouza milych snow, ja tez zaraz lece nyny

Jugoslawa ;-)

Akatsuki kurcze:/ wspolczuje Tobie...no mam nadzieje ze zapali sie swiatelko w tunelu i bedzie lepiej.

Miss a ty jak tam sie czujesz?
 
akatsuki: ja też wiem co czujesz. Zawsze można się ratować skajpem, telefonem, mejlem. Wiadomo, że to nie to samo, ale zawsze dobrze robi. Nie zastąpi takiej fizycznej obecności bliskich, ale w kryzysie pomoże. Jak komp w domu nie działa zawsze można do cafejki pójść. Teraz też przez telefon można ze skajpa dzwonić. Pogadaj też z mężem. Powinien zrozumieć, a przede wszystkim wiedzieć jak się czujesz. Jego wsparcie też powinno pomóc. No i córkę masz - co prawda psuje monitory, ale jest kochana :) Jak się sypie to po całości niestety :( Trzymaj się dzielnie.
 
Anula ja tez mam takie wrazenie, ze od jakiegos czasu pisze sama do siebie….
Kochana działajcie, zaciskam kciuki:tak:



Missiiss wspolczuje Ci tej sytuacji, ale wierze, ze dasz rade, a synus Twój to agencik;-)przytulam ;-)



Jugoslawa super wiesci to teraz działajcie kochana;-)


Akatsuki czasem tak jest, ale pamiętaj, ze zawsze wstanie nowy dzien i zaświeci slonce i w to trzeba Wierzyc. Ja tez nie mam kolorowo w wielu sprawach, ostatnio pare rzeczy się wydarzylo i jest mi ciezko stawic im czola, ale nie mam wyjscia.. i chce aby ten rok już się skończył bo jest taki sobie.. musi być dobrze i tak trzeba myśleć caly czas:tak:

Dobranoc kochane :-)
 
Witam

Ja pierwsza z rana?;-)

Zouza a ty gdzie jestes? @ sie rozszalala?

Miss ja pierdziele wspolczuje tych nerwow mam nadzieje ze to jednak nie to!!!

U nas pada pogoda straszna:/

Jazza trzeba liczyc ze kolejny rok bedzie lepszy!!! Dla mnie tez tem rok bo najgorszy z dotychczasowych!!:-(
Kiedy masz termin @?
 
reklama
u mnie ISO od wczoraj i tak skacze to tu to tam
dziadowina @ jest :-D
niewygodnie mi i najchętniej przeleżałabym dzis i jutro w łóżku :tak:
 
Do góry