reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witajcie,

u mnie pogoda okropna. Pada, wieje i jest szaro. Najlepiej nie wychodzić z łóżka.
akatsuki: jak samopoczucie dzisiaj z rana? rozmawiałaś z mężem?

jazza: nie piszesz sama do siebie :) jesteśmy, jesteśmy :) zaczynamy działać od jutra. Działaliśmy teraz przez dwa dni, a dzisiaj czas na regenerację :D Buehehe...Następny rok będzie lepszy! Trzeba w to wierzyć.

ania: jak się czujesz?

zouza: pijesz jakieś zioła jak masz @? Mnie pomaga rumianek i melisa. No i termofor :D Kiedyś nawet termofor do pracy zabrałam :p

julia: ranny ptaszku ;)

missiiss: jak tam nocka? jakie wieści z frontu bostońskiego?

anula: puk puk, jesteś tam?

blair: co u ciebie?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jugoslawa corka ranny ptaszek jest;-)
Jeszcze leze z mezem na telefonie wisialam prawie godzine, teraz trzeba wstac;-)

Blair bo wlasnie kochana odezwij sie;-)

Dziewczyny prosze sie meldowac;-)

Melka i jak @przyszla

Krysiulek i jak tam?
 
Niema szans zeby mezulek zjechal dzis do domku, no nic trudno szansa niewykorzystana.
Od dzis dolicze 14 dni i czekam na termin @

Miss jak tam sytuacja u Was???
 
Witajcie kochane :-)


Aniu a u mnie nic ciekawego;-) jest pare rzeczy, ktore mi ciaza, ale coz.. a jak Ty sie czujesz kochana?


Julia u nas tez pogoda okropna, ponuro, mrzy brrr, a termin @ mam na 17. Ehh szkoda, ze Twoj mezus nie moze zjechac do domciu, ale moze ostatnie szalenstwo cos przyniesie u Was, kciuki kochana:tak:


Jugoslawa dzialajcie dzialajcie niech wiory leca kochana:-D. No i oby przyszly rok byl lepszy, bo ten to szkoda gadac;-)


Zouza wspolczuje @, ja bym sie nie obrazila jakby teraz nie przylazla wredota;-)


Blair i ja Cie wzywam kochana;-)


Missiiss trzymam kochana mega kciuki, oby u Ciebie to nie bylo to i zdrowka dla synka;-)

Milego dnia kochane:-)
 
julia: ojj wstawanie jest najgorsze. Zwłaszcza jak poranek miło się zaczyna :) W sumie córka dobrze robi, budzi, żeby dnia nie tracić :) Budzika nie trzeba nastawiać :) Szkoda, że mąż nie zjedzie, ale jak to w życiu - nie można wszystkiego czasem pogodzić. Ja ciągle wierzę, że wam wystarczy ostatnia nocka :D

zouza: uuuu ja też tak kiedyś miałam, że tylko ketonal mnie ratował i to nie zawsze. Potem z wiekiem się unormowało, no i po tabletkach anty. W takim razie życzę błogiego stanu bez bólu :) <przytul>

jazza: to życzę, żeby @ nie przyszła :) Chyba jednak go dzisiaj wieczorem przycisnę :p W sumie pęcherzyk powinien mieć już ok 19 mm więc szansa zawsze jest. W weekend będziemy poza domem, więc musze korzystać póki mogę :D

Mój mąż czytał jakiś artykuł o parach starających się o dziecko i stwierdził, że w sumie to racja, że mężczyzna woli gonić króliczka niż przyjść na gotowe, dlatego wiele starań się nie udaje - więc chyba zacznę przed nim uciekać :p Może wtedy wszystko wyjdzie lepiej :D

Moja niechciana @ wypada 24.11.
 
Melduję że @ przyszła zgodnie z terminem ;) Julia zapisz mnie na 10.12. Przyjdzie owu to skorygujemy.

U mnie szaro i ponuro a jednak humor dopisuje na całego :) Może to ten piąteczek :) Co do tego roku - ślub, podróż, dla mnie to była bardzo dobry rok. Jeszcze fasolek i będzie wszystko czego potrzebuję do szczęścia.

Miss jak samopoczucie?

Jula mam nadzieje że robaczki dotarły na czas. Czekamy na dobre wieści ;)

Jugosława działaj, działaj ;)
 
Ból okresowy z wiekiem? Kochana ja już stara jestem i nie czas na takie bóle ! :-D
Poza tym - nigdy anty nie zazywałam :tak:

Czuje sie już jak na haju po tych tabletkach a tu jeszcze boli
No jasna cholera
 
reklama
Do góry