reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Aniu
To teraz odppczywaj bierz co lekarz kaze i dbaj o siebie i fasolke ! :* ze tez musialo sie przyplatac teraz...

Dzieki dziewczyny kochane jestescie. :*

Melka
Dzieki :* a ty kiedy testujesz?

Zouza
A ty? Chyba malpy nie przyszly jesszcze co?
 
reklama
Miss u mnie i Zouzy solidarność jajników - podobno w następnym cyklu zrobią nam niespodzianke :) Temp lecą nam w dół. Odliczamy dni do kolejnych staranek ;)
 
Eeee :-( a ja na boooom !! Liczylam taki mega! To && dziewczyny za kolejne cykle i by szybko czas zlecial:-) fluidkow narazie nie przesylam co by bostonki nie przyslac :-\ moj syn jest wredny chodzi i specjalnie na mnie kaszle. Dziad maly.

Mychunia
Jak tam na froncie ??:-) ktos cus wie?

Blair
Odezwij sie ciutke!
 
julia: o kurcze! Mega pęcherzyk :D Ale na szczęście to kwestia konkretnej kobiety jakiej wielkości pęka. Mój ma niecałe 17 mm. U mnie clo będzie dodane jak w tym cyklu się nie uda. Skoro mówisz, że wczoraj było przytulanko to powinno wystarczyć. Plemniczki przeżyją :) Trzymam kciuki :)

kornelia: już mężowi powiedziałam, że ma zbierać siły :D BTW twój kotek na awatarze? Brytyjczyk?

ania: to nie tak źle. Wyleczyć i będzie dobrze. Dobrze, że szybko się zdiagnozowałaś. Dbaj o siebie.

missiiss: niezły agent ten twój synek :)
 
Ostatnia edycja:
Kornelia oficjalnie Gratuluję. ...

Aniu to nie fajnie ...szybkiego powrotu do zdrowia ;-)

Jula udalo sie ! Mowie ci ;-)

Miss oby dziadostwo szybko zniknelo ... i ciebie nie chwyciło !

Zouza @ niech spada i to szybko !

Blair bywas?

Jugoslawa kciuki za teb cykl ;-)

Mnie od kilku dni jajniki daja czadu ...Wczoraj jak kaszlalam to prawy bolal jakby go ktos wyrywal .. dzis nadal prawy mega daje czadu . . Może ovu ...
 
Jugosława - kotek akurat nie mój, ale miałam kiedyś kotkę, która kilka razy takie urodziła :) ale nie rasowe, chociaż i tak piękne :) jednego ma moja rodzina i jest identyko jak rasowy :) ja mam teraz rudzika, burego i czarnego :))
 
Wiecie co ... tak sobie myślę że pisze sama ze soba ... trzymajcie się kobietki ... każdej z osobna życzę powodzenia
 
reklama
Do góry