reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

missiiss: o kurcze :( czyli musisz gdzieś wyjechać? Może jakaś koleżanka czy kolega pomoże? A dziadkowie? Coś wymyślisz. Trzymaj się i nie załamuj! Dasz rade to przetrwać! <przytul>
 
reklama
Missiiss wspolczuje Ci bardzo
Napewno latwo Ci nie jest

Lekarka wlasnie dzwonila mam pobrac probke moczu i przyjechac na kontrole o 14:50
 
Miss jak nie urok to sra....
Masz jakis pomysł co zrobić ?

Aniu kciuki za wizytę :)

A u mnie @ chyba za rogiem bo brzuchol tak napierdziela że szok :/// ledwo sie ruszam.. mam nadzieję ze przejdzie bo po poludniu idę do Malutkiego..
 
Ania odpoczywaj i zbieraj sily i posiedz z fasolka w domciu i powodzenia na wizycie :-)


Missiiss kochana moja przytulam, wspolczuje, bo domyslam sie, ze to dla Ciebie trudne :*

Julia &&&&&&&&& za wizyte ;-)
 
No na obecna chwile leze na lozku z maska na gębie (podpowiedz gina) i probuje odetchnac bo brzuch mnie pobolewa i plamienia znow mam. Niby nie czuje ze az tak sie denerwuje ale to chyba wszystko w srodku siedzi. Nie mam kompletnie pimyslu gdzie sie schowac... dobrze tylko ze moj maly dostal lek przeciwwirusowy we wt jak jeszcze nie mial kropek i sama doktorka powiedziala ze ptzypadkowo udalo sie to zalagodzic. Oby tylko nie doszla goraczka i wiecej chrostek. Przespie sie i ide do babci na godzinke moze dwie... i dzis spie w osobnym pokoju napewno...

Jugoslawa
Super ze pecherzyk byl :-)

Julka
Teraz na ciebie kolej :) &&&
 
fajnie , że wam się podoba suknie dziewczyny, przez co mi jeszcze bardziej się podoba :D a w tańcu to faktycznie świetnie wygląda, jak się kręciłam po salonie to tak fajnie falowała :)

mississ mam nadzieję, że będzie wszystko dobrze
 
Ja pierdzielu pecherzyk ma 3 cm!!!! Wzielam jeden dzien wiecwj i przez to:/
Kazal dzialac a meza niebedzie jutro..ale wczoraj wieczorem byl...

Miss przerosniety pecherzyk;/ ale lekarz mowil by dzialac...musze byc ostrozniejsza nastepnym razem!!!
Niesadzilam ze ta jedna tabletka zrobie taka szkode:/ a trzeba bylo sluchac lekarza...wrrrr:-(
 
Ostatnia edycja:
No widzisz...prawy tak jak powinno
W poniedzialek do kontroli czy pekl! No mowie ci , smialam sie ze na 0,5 tab mialam owu w 20dc a tu juz okazuje sie ze jutro bedzie pekac
Jade do domu stoje w korkach:/
Raczej w tym cyklu na przytulanko niema co liczyc...

Ehh pocieszenie ze szybko przyjdzie kolejny...ale znow to lewy bedzie wiec pewnie pusto bedzie:/
 
Ostatnia edycja:
reklama
Oby pekl tylko bo to naprawde duzy jest. A nie czujesz dyskomfortu z prawej str? On ci pewnie sam zaczal rosnac i go megapodrasowalas tym clo. To teraz kciuki zeby pekl szybciochem i wczorajsze robaczki zeby ladnie dotarly :-)
 
Do góry