reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

kornelia, Tobie temp. wzrosła pięknie :-D
więc to ja spytam - kiedy testujesz? :-D

ja dzisiaj - ale to za wcześnie jeszcze
negatyw był ;)
 
reklama
Zouza - mam 2 testy to jeden może jutro lub w środę, chociaż to wcześnie, ale moja niecierpliwość mi dłużej pewnie nie pozwoli, a potem będę czekać do 7go :p
 
Hej ;-)

Kornelia ja Twojego testu juz sie nie moge doczekac :-D

Zouza ja mysle... ze chce zobsczyc Twojego tesciora :-D

Julia L4 ewidentnie Biedactwo :-*

Jazza racja do roboty :-( ja juz wychodze :-D

Milego dnia Dziewczyny ;-)
 
kornelia, no mi jeszcze jeden został
i nie wiem czy jutro czy w środe
a najwyżej dokupie :-D

chyba że temp. spadnie ;-)

Ania - jak wyjdzie to pokaże
dzisiejszy z jedną kreską
żadnych tajemnie ukrytych bladziochów się nie doszukuję ;)
 
Ostatnia edycja:
Stoje w kolejce po zwolnienie lekarskie.

Dentyste mam na 10.30 oczywiscir wszystko na zywca bo znieczulenie niebedzie dzialac:-:)'( strasznie sie boje
 
Julcia
Kochana trzymaj sie tam :-( wspolczuje. Wez l4 i wypoczywaj!

Jazza
I to sprawia ze jestes taka niesamowita! :-) A co do kolegi to hmm on sam dziecko wyychowuje bo baba od niego odeszla... sam ciagle jest wiec w pracy spedza cale dnie pewnie zeby nie myslec. Sexu to mu na bank brakuje. Z reszta zachowuje sie jakby pozjadal rozumy wszystkie i ciezko mu wyjasnic ze nie ma racji. Pijaczka tez bym zjadla :-)

Kornela
&&& mega i rob testa i nam sie tu ladnie pochwal:-)

Zouza
Powrot do pracy po wolnym bbrr tez mnie zawsze stesowal. Milego i przyjemnego dnia. Zeby nikt nie byl dzis zlosliwy.

Melka
A ty co;-) ty tez testuj !:-)

Wiecie co zastanawiam sie czy juz nie zostac na l4.... nie mam nawet ochoty tam wracac ani myslec o robocie i w ogole palowac sie z tymi ludzmi i z kierokumplem . Z resxta jak po godzinnym chodzeniu po cmentarzu mialam plamienia to co dopiero po 15 h na nogach bo przeciez 1,5 h z domu do pracy mam. Ale albo pojde na l4 do niedzieli i pozniej na urlop albo rusze tylek zadzwonie w koncu do pipu i zrobie mu ciaglosc zeby mial. Sama nie wiem co robic. Wolalabym pojsc na urlop zeby ta umowa weszla w zycie... juz nawet sily o tym myslec nie mam az mi sie zygac chce...
 
reklama
Miss ja już tak czuje @ że bardziej się nie da, chyba szybciej niż w pt przyjdzie. Może w nast cyklu uda się prezent świąteczny ;)
 
Do góry