reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Dzięki za kciuki :) staram się nie napalać, ale same myśli mi co jakiś czas wędrują do szuflady z testem :p co mi tam :) jutro zacznę testować, najwyżej tak jak zouza dokupię jeszcze testy na termin:-) @

Melka - &&&&&&& jeszcze jest nadzieja :)

Dopiero nad nami leciały 2 F16 i przekroczyły barierę dżwięku to huknęło tak aż mi się cała chałupa zaruszała.....szok, myślałam, że bomba jakaś wybuchła :p
 
Ostatnia edycja:
Julia zobaczysz wszystko bedzie dobrze, idz potem na L4, wiem, ze dasz rade kochana:tak:

Missiissa zostan kochana na L4 i lez brzusiem do gory:-) a z tym kiero to tak myslalam, ze sexu mu brak, tez mam jeden taki okaz w pracy :-D, ktoremu zona chyba kurek odciela (a raczej gdybym byla facetem i miala taka zone jak on ma to bym udawala ciagly bol glowy), ze sie probowal do mnie przystawiac az w twarz dostal :-D :rofl2:. ale takim to wspolczuc trzeba ;-)
ja to swir jestem :rofl2:

Kornelia &&&&&&&&&&&&

Melka &&&&&&&&&&& i ja tez byma chciala gwiazdkowe kinder niespodzianke :)
 
Wiem ze to glupie i nie na temat, ale walcze z pieczatka :-D nie zartuje, skubana zbladla z wrazenia (czyt. tusz sie konczy) i nie moe rozkminic jak cwaniare rozebrac, aby jej dolac tuszu :-D walcze juz tak pol godziny :-D
 
Zouza trochę objawów niby zauważyłam lekkich u siebie, ale to moga równie dobrze być objawy @ lub po prostu poowulacyjnych :p
ale kłuje mnie w podbrzuszu już z 3 dni, a przed @ zwykle max 1 dzień miałam ból.... nie wiem, może jakaś lekka infekcja mi się przypałętała, ale to zwykle inaczej mnie bolało.....
 
reklama
Do góry