reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
hej laski, ja od rana próbuje się zarejestrować do lekarza. Od jakichś dwóch miesięcy czuje ból w prawym udzie, takie rwanie właśnie jakby coś podchodziło ropą (takie porównanie) plus mam widoczne bardzo żyly w miejscu gdzie boli. Miałam cesarke i brałam zastrzyki przeciw zakrzepom teraz się boję że to może być cos takiego właśnie... Troche się boję diagnozy ...
 
Ja juz po wizycie u dentysty...bylo strasznie:'( plakalam z bolu jak mi robila, to chyba zapalenie kieszonek, nawet silne znieczulenie niepomoglo:-( ide sue zdrzemnac na chwile, mam l4 do konca tygodnia
 
Julcia
Odpoczywaj i nie mysl o robocie. Biidulko moja :-( :* niech siw szybko goi!

Akatsuki
&& zeby sie udalo zarejestrowac. To powazna sprawa z zakrzepami... oby to nic powaznego. Kurcze zawsze mam problem z napisaniem twojego nicku ;-)
 
Julia biedulo, tak to z zębami, bola jak wychodzą, potem jak wypadają a potem bolą dla zasady :(

Zarejstrowałam się na środę, choć nie było łatwo. Martwi mnie ze w miejscu gdzie boli mam takie mega widoczne żyły... Kurde sypię się, młodo zaczęłam dorosłe życie i teraz 26 lat z hakiem a tu jak nie jedno boli to drugie -_- Mój mąż to samo, zawsze okaz zdrowia a tu teraz i korzonki, problemy z trawieniem, jakieś uczulenia go łapią, teraz jest zaziębiony... starość nie radość.
 
reklama
Zouza no to juz cos, ale dalej skubana ani drgnie :-D, twarda sztuka, normalnie pokonala mnie plastkowa pieczatka :-D


Akatsuki powodzenia z lekarzem i wizyta :tak:, no ja mam 29 lat i tez czasem odczuwam, ze to juz nie to zdrowie, ktore bylo kiedys ;-)


Julia kochana przytulam, juz jest po i teraz mozesz odpoczac :tak:
 
Do góry