reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

miss, dziwny chlop ..

mi sie konczy umowa za chwile to moge u Ciebie cos "kupic" :-D

Boli mnie podbrzusze na @
W tej chwili juz dosc wyraznie. I strasznie placzliwa dzis jestem, no siedze i chce mi sie wyć..

Za to bylam z mezem na spacerze i u dziadkow. Cudowne 2h - oboje głusi juz na maxa. Ale kazde z nich slyszy inne tony, takze dobrze sie uzupelniaja ale co sie nakrzyczałam to moje ;)
 
reklama
Zouza
No dziwny. Jeszcze pokazuje jaki to on najmondrzejszy jest i jak pozjadal rozumy. Az sie zdziwil wczoraj jak mu udowodnilam ze nie ma racji i sie przestal odzywac. A co do slaboslyszacych hmmm niezle:-D ja mam z babcia to samo. W ogole moja to twierdzi ze jest ok i swietnie udaje ze slyszy. Taka gadka wiesz ja o swoim ona o swoim :-D kupili jej dzieci aparat i nawet nosic nie chce.
Mam nadzieje ze boli cie nie na @... kurcze no musi byc ok! Ja dzisiaj tez mam kiepski humor przez tego czlowieka. Teraz sie zastanawiam czy w ogole sie tam pojawie. Mam ponad miesieczne zalwglosci i z takim jego podejsciem juz chyba wole tam nie wra cac. Zalatwil mi umowe a tak sie zachowuje...
 
U mnie w pracy nie lepsze jednostki wiec najlepiej to sie nie przejmowac. Ja zakupilam sobie melise ..

Moja babcia ma na obu uszach aparaty .. Niestety dalej nic :-D
Ubaw po pachy ;)
 
Hej ja na chwile bo nadal boli...:-( mam nadzieje ze tylko jutro dostane sie do dentysty! Jest ropa i wyglada na to ze naprawiony zab to jest:-(
 
Julcia
Uuuu zdrowka!:/

Zouza
O to przynajmniej twoja sie nie boi przyznac bo mojq 90 ma i dalej uparta :p

Boze nie moge z mojego dziecka. Juz ktorys raz z rzedu siedzi pod stolem w kuchni i sie rozbiera....o_O
 
Miss co za dziad z tego kolesia ... a u mnie powoli dziś 16dc i jajniki na przemian daja o sobie znac ... starego dzis trzeba ......
Jutro do pracy chociaż nie chce mi się ....
 
Anula
To starego w obroty bierz :-D i &&& za owocna noc ;-)

Fluidki przesylam ciazowe ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ :-)

Musze sie zajac przygotowaniem ozdob swiatecznych do domu bede miala zajecie. A znalazlam kilka fajnych pomyslow :-) trzeba sie czyms zajac by nie myslec o pracy.
 
A hey u mnie tak sobie :) wczoraj byl fajny dzień byliśmy w amsterdamie wieczorem . Bardzo polecam amsterdam nocą :) coś nie do opisania :) w dzień tak fajnie nie jest :)
Gdybym była głupia i naiwna to myslalabym że jestem w ciąży :p mam ciągoty na mięso mamy P na przemian z kompotem z czeresni :) mogłabym tylkko na tym żyć :) no ale dopiero po 20dc jestem wiec chyba jesien mnie tak nastraja :) idę smazyc pyrki do kielbachy z grilla Buziaki :**
 
reklama
Do góry