reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

czy to że troche moczu wylądowało na ekranie może mieć wpływ na wynik testu? dzięki dziewczyny za słowa otuchy.

Miałam mega nieprzyjemny dzień w pracy, wyszłam prawie godzine po czasie,... Chce iść spać... Tak marzyłam że będą te dwie kreski i będe mogła wreszcie przestać się przejmować pracą :((
 
Ostatnia edycja:
reklama
Anula bierz no chłopa i działajcie ;)

Wątpliwości Amsterdam dla mnie czadowy, a że najczęściej byłam tam z grupą znajomych to wspomnienia cudne. Z nocnych miast podoba mi się Paryż, Londyn, no i pięknie oświetlona Praga.

Mnie tu mało ostatnio bo zalatana jestem. Ale staram się nadrabiać zaległości ;)
 
Witajcie dziewczyny!
Nie było mnie raptem kilka dni, a wy tyle postów naprodukowałyście :D
Nie jestem w stanie ogarnąć wszystkiego :p
No dobra, postaram się iść chronologicznie:

mychunia: super wieści :D Maleństwo jak się patrzy :D Kciuki za rozwiązanie.

blair: ja też miewam sny o ciąży. To jednak podświadomość. Może to być też dobry znak :D Mój TŻ kiedyś kurę potrącił. Zaplątała się w podwoziu gdzieś, przejechała z nami kilkanaście km i wyszła :D:D:D

akatsuki: hej, powodzenia życzę ze starankami :)

ania: czadowe przebranie :D Cieszę się, że się udało z ginekologiem.

miss: oszczędzaj się. A dla przyjemności to ostatnio mi polecono masażer do głowy :D Jak się tym wymiziasz to się na serio przyjemnie robi. Człowiek jakoś tak odpływa :D

julia: zdrówka życzę.


U mnie koncówka @ i w tygodniu idę na usg podejrzeć pęcherzyk. Mam nadzieję, że będzie, bo kolejny lek wcale mi się nie uśmiecha :/
 
Missiiss kochana co za dziad z tego kolegi, buc jakich malo, ale wiesz kochana może mu trzeba wspolczuc, bo skoro go tak jara praca i sprzedaz itp. Itd. To może dlatego, ze jego zycie seksualne lezy i kwiczy i biedaczek musi sobie czyms to rekompensowac :-D

A energia to mam az w nadmiarze, zawsze tak było, mój M to mowi, ze za mna to on nadazy, ale na rowerze, kiedy ja pieszo, a w domu to biega za mna i prosi bym usiadal bo ja zawsze mam cos do robienia albo mu tancze i się wygłupiam :-D


Zouza dobre z tymi dziadkami :-D


Anula dopadnij swojego i wyssij z niego wszystko :-D


Julia kochana przytulam, trzymam kciuki, abys jutro się dostala do lekarza

Wątpliwości i ja kciuki zaciskam :-)

Amsterdam… przyznam się, ze nie bylam nigdy, ale słyszałam, ze pieknie. A ja prawie 3 lata mieszkałam w Nowym Jorku, to miasto nigdy nie spi i noca jest po prostu niesamowite (i niebezpieczne tez troche, ale ja tam się nigdy nie balam) a za dnia rownie niesamowite, wyszalałam się tam, mam piekne wspomnienia i tesknie haha :-)


A ja dzis zrobiłam „pijaczka” pyszne ciasto, gdzie biszkopty wodka z mocna herbata się nasacza i jest pycha hahaha :-D
 
Missiiss - jakoś się ułoży z pracą, najważniejsza jest Fasolka :))

Julia - &&&& oby ząb szybko naprawili.....

Jugosława - &&&&& za pęcherzyk i wykorzystany cykl :p

Jazza, Anula - działajcie :tak:
 
Watpliwosci nigdy w Amsterdamie nie bylam wiec strasznie Ci zazdroszcze

Akatsuki najlepiej zrob znow test za 2 dni i pozytywne myslenie :-)
A co do pracy to Cie rozumiem

Miss o prace sie nie martw bedzie dobrze &&& opiekuj sie malenstwem :-)

Julia wdpolczuje zeba wiem jak to jest mnie dziasla strasznie bola i krwawia czasem(dentysta mowi ze wszystkojest ok)tak mam z powodu ciazy :-D
&&& za zabka

Jugosława &&&

Jazza,Anula do roboty dziewczyny :-D &&&&&
 
jazza: uwielbiam "pijaka"! Mniam!

watpliwosci: ja też nigdy w amsterdamie nie byłam, ale znajomi przywozili niesamowite zdjęcia z wypraw w to miejsce. Kiedyś pojadę :)

julia: ja z zębami też mam teraz przeżycia. Znowu idę do dentysty, bo jednak to co bolało to nie tam gdzie każdy się spodziewał :)

akatsuki: też uważam, że dobrze powtórzyć test za kilka dni.

Dzięki za kciukasy dziewczyny.
Przydadzą się. Ostatni cykl był bezowulacyjny.
No i od jutra mierzę temperaturkę - zobaczymy jak to wyjdzie.
 
Dzieki dziewczyny

Ja z bolu niemoge spac:'( na rope nic nie pomaga:'(
Twarz mi bardziej spuchla...
Czy w takiej sytuacji moze isc na l4? Bo niewyobrazam sobie z tym bolem isc, ropa pulsuje wiec masakra ze schylaniem...opuchlizna ??

Przepraszsm ze kolejny raz i sovie ale z bolu niemoge sie na niczym skupic:-:)-(
 
julia, spokojnie idź na L4
żebyś się potem (tak jak ja) nie nabawiła zapalenia okostnej, ból niewyobrażalny ..

Płucz rumiankiem, powinno trochę odpuścić ;*

Bry

po tygodniu w domu zasiadłam w pracy
ze stresu aż mnie mdli ..
 
reklama
Witam się :)
Zouza &&&&&& tempka rośnie :-D:-D kiedy testujesz??

Mnie od kilku dni pobolewa podbrzusze a to wkurzające jest.......... i codziennie godzina 15 a mi już się spać chce....:szok: Czy to ta pogoda tak działa???
 
Do góry