reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Zouza witaj w klubir bo mnie tez glowa zaczela bolec:/
Kurde musze pamietac o braniu Clo;-)
We wtorek na podgladanie, napewno czas zleci;-)


Blair ja kocham Ikee ;-) co kupilas pochwal sie?
Ja wlasnie jestem na etapie zbierania kasy na remont;-) mam cos juz kasy ale zupelnie niewiem za co pierwsze sie wziasc wrrrr
 
ja tez 10go:/
a z remontem to tak jak u mnie...
mielismy wymienic drzwi wejsciowe a potem skonczylo sie na zmianie kafelek w przedpokoju, gladz na sciany i wymiana drzwi do lazienki i pokoi .... a jeszcze moj cos skomli ze panele bedzie w pokojach wymienial... jak tak dalej pojdzie to do porodu sie nie wyrobimy - a przeciez potem trzeba bedzie zakupy inne robic :D te milsze :D
tez tak macie dziewczyny? ja jak cos nowego kupie to potem pare razy w ciagu dnia/dni jeszcze ogladam sobie :) glupia klamke kupilismy wczoraj do drzwi do lazienki i ja sobie ogldalam i ogladalam bo ladna :)

moj malz sie tak dziwnie patrzyl a ja do niego ze dopiero bedzie zdziwiony jak zakupy dla dzidziusa zrobimy to chyba calymi dniami bede patrzec na nie az do porodu :) :D
 
Oj ja sie wkurzylam wczoraj... tyle kasy na remont jeszcze potrzeba a tu auto zdechlo :-( dwumas sprzeglo. . Koszt z robota i czesciami kolo 2000-2500 tys :-( szlak mnie chyba trafi :-( moze kolega zdobedzie czesci taniej z hurtowni to choc z 300-400 zl bedzie taniej. Kurcze autko na 13 urodziny swoje zaczyna sie sypac :-\
 
reklama
Jak Rodzice moi kupili nam to mieszkanie to był remont generalny ścian, podłóg, kuchnia, łazienka z wc, a my z G powoli meblujemy, wyposażamy. Dzis kupiłam ładny komplet talerzy, dobry nóż i dozowniki na mydło bo w koncu znalazłam takie jak mi pasują ;)

Miss ojoj to faktycznie spory wydatek, najgorsze sa takie niezaplanowane duże wydatki

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Do góry