reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Miss to współczuję, my tez ciągle wydatki ale dopiero szukamy sobie wspólnego auta, już jedno mieliśmy wypatrzone ale mechanik obejrzał pod spodem i nam odradził... ehhh niby tyyyle aut teraz jest a cięzko coś dobrego kupić....

Do tego robimy sobie łazienkę, pan już 3 dzień układa kafelki, ale powoli i po brudzie i hałasie będziemy mieli własną łaźnię :) i wannę w końcu :p z tego się najbardziej cieszę, bo od ślubu mieszkamy u teściów i oni mają fajny duży nowy dom, i wykończyli tylko jedną łazienkę na dole, a tam sam prysznic, a teraz my zajęliśmy górę i chcemy mieć własną to musimy sami zrobić, bo im nie była potrzebna.

Będzie wyglądać mniej więcej tak, bo leciutkie zmiany wprowadzamy do projektu:
vo1.1.jpgvo1.4.jpgvo1.5.jpg
 

Załączniki

  • vo1.1.jpg
    vo1.1.jpg
    20,5 KB · Wyświetleń: 37
  • vo1.4.jpg
    vo1.4.jpg
    19,6 KB · Wyświetleń: 32
  • vo1.5.jpg
    vo1.5.jpg
    21,8 KB · Wyświetleń: 35
Kornelia
Super lazienka :-):-) ja wlasnie robie podloge lsniaca czarna i na scianach biale kafelki z czerwona wstawka :-)
A co do auta kupilismy go 3 lata temu i do tej pory za bardzo go chyba chwalilam ;-) ale i tak je lubie bo jest duzy i pakowny :-) jak splace kredyt za 5 lat:-D:-D:-D z remontu to wezme na nowe auto :p
 
AnnaMaria gratulacje umowy :tak:

missis no dwumas to droga sprawa :-(

kornelia piękna łazienka :tak:

mały ma już 2100 g :tak: główka większa od reszty ciała, ale ogólnie dzidziuś cały jest duży :tak: wszystkie przepływy w porządku :tak: termin porodu cofnięty o kolejne 2 dni czyli już 18 listopada :tak: szyjka nadal zamknięta i nieskrócona :tak: od ostatniej wizyty +1,5 kg na plusie czyli w sumie 10 :-D

niestety musiałam pójść do poradni diabetologicznej po glukometr :-( mam na razie od jutra przejść na dietę, jeść 6 posiłków dziennie i kłuć się dwa razy dziennie :-( we wtorek mam wizytę u diabetologa :baffled:

kupiłam sobie dziś biustonosze do karmienia, a zaraz zamówię jeszcze koszule di karmienia :tak: no i sól morską oraz fizjologiczną dla małego :tak:
 
Ostatnia edycja:
Hey laseczki ;-)

Widze ze temat remontow ... my ostatnio drzwi wymienialismy i serdecznie dziękuję za syf ...

Miss mpja corsa tez umiera ... cos z silnikiem ale ona nie taka stara bo 6 lat ma ... na szczęście mamy jeszcze 2 auta ...

Ja zaraz lecę młodego na pilke zawieźć i zakupy zrobie ....
 
KasikZ noo ikea się przydaje :D mają fajne pomysły

Kornelia świetna łazienka :) też mam taką kolorystykę :D

Mychunia no to ładnie już Synio waży :) ale ten czas zleciał :)


kupiłam takie ładne talerze, ale okazało się że mam do pupy zmywarkę, bo będą za duże [a to standardowy rozmiar], ale będę chciała je chyba i tak zostawić, najwyżej płaskie talerze będą myte ręcznie :)
 
Mychunia
Ale mega duzy juz synek :-) fajnie :-) mnie wnerwialy koszule nocne do karmienia porazka ciagle te guziki mi sie rozpinaly myslalam ze zwariuje. Wolalabym na zamek :-D:p

Anulcia
No nasza xara juz ma troche ale bardzo zadowolona z niej jestem :-) odholowalismy z tatem do warsztatu i jedt nadzieja ze najprawdopodobnie od 2002 byl dwumas zakladany do naszego auta a ja mam 2001 rocznik i on go najprawdopodobniej nie ma :-) jutro bede miala info. Ale by dobtrze bylo. Wyszlo by 1000 za naprawe a nie dwa...
 
Mychunia synio pieknie rośnie ;-) no i iuz za niedługo będzie po drugiej stronie brzusia ;-)

Miss oby naprawa malo kosztowala ... a ty jak sie czujesz?

Moj synio na zajeciach z pilki ... a ja zakupy zrobilam i czekam az się skoncza ... a trwaja az do 18:20 ...

W pracy spoko nawet ... dziubalam zestawienia miesięczne i zlecialo ... kiero dzis zebranie zrobil to powiem wam ze jakby taki z sensem sie zapowiada ... no ale zobaczymy ...

Jeszcze jutro i weekend ... młodego do dziadkow na weekend sprzedajemy ... jutro do teatru sie wybieramy
.. ponoc cos fajnego zspodaja ... a potem mlody z dziadkiem w nd na mecz pilki idzie ...
Podkuruje sie troche ... dzis lepiej ale kaszel mnie dusi ....
 
reklama
Do góry