reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Melka ja wlasnie miewam tez takie 32-35 dniowe cykle , kiedy zanim Mele urodzilam mialam po ponad 40dniowe i udalo sie zajsc za trzecim podejsciem hehe:-)

Blair kochana podaj date @ ;-) plisss
No to fajnie masz z tymi wagarami hehe;-)
 
reklama
Też chcę na wagary !!!!!! Mnie to raczej szefowa nie puści. O tyle dobrze że się już ona i dziewczyny z pracy doczekać nie mogą kiedy będę w ciąży. Bacznie mnie obserwują :-)
 
Moja jest tego zdania że kobieta po ślubie powinna urodzić dzieci, macierzyńskie a potem powrót do pracy. A koleżanki prawie wszystkie mają małe dzieci stąd jak któraś w ciąży to jest wielkie święto :-) Dlatego też nie martwię się pracą.
 
Melka to super podejscie;-)

No moja przelozona tez czeka az mi sie uda, swoja droga to ona walczy o dzidzie od 2 lat ponad...
Wiec zawsze w pracy mamy ciekawe tematy;-) i tego samego lekarza;-)
A firma jest tak wielka ze nic niestraca jak zaciaze;-)
 
Dziewczyny fajnych macie szefow :-) pozazdroscic ;-) u mnie szefem jest francuz i nie wiem jakie on ma zdanie ;-) a dyrektor hmm sie zobaczy.

Dzisiaj mnie od rana brzuch boli nie wiem co mam ze soba zrobic ....
 
Hejo:) mam, mam juz w reku umowe o prace:) jestem bezpieczna:))

planowalam sobie ze malo osob bedzie wiedziec o ciazy az sami zobacza a juz prawie wszyscy wiedza ... :/ nie wyszlo:) to komus powiedzialam to mama rozgadala (tylko szef nie wie jeszcze)
mam nadzieje ze nie zapeszylam:) w pon wizyta:)

a tak podczytywalam na necie (z racji tego ze juz do pracy wrocic raczej nie bede mogla i bede cos musiala szukac potem) czy mozliwa taka sytuacja?:
- umowa o prace od paz do grudnia - przedluzona do dnia porodu...
- w trakcie umowy o pr -l4 do dnia porodu
- po porodzie macierzynski (6 mscy 100% i 6mscy 60% lub 12mscy 80%)
- po macierzynskim 6mscy zasilku dla bezrobotnych
 
reklama
a tak podczytywalam na necie (z racji tego ze juz do pracy wrocic raczej nie bede mogla i bede cos musiala szukac potem) czy mozliwa taka sytuacja?:
- umowa o prace od paz do grudnia - przedluzona do dnia porodu...
- w trakcie umowy o pr -l4 do dnia porodu
- po porodzie macierzynski (6 mscy 100% i 6mscy 60% lub 12mscy 80%)
- po macierzynskim 6mscy zasilku dla bezrobotnych
 
Do góry