reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Malena
ogolnie to czuje sie naprawde dobrze... czasem zaboli brzusiu zakluje ale to trwa chwile (chwile wtedy odpoczne i przysiade, poleze i przechodzi zaraz)
czasami mam wrazenie czy tam na dole dalej sie cos rozwija bo normalnie to chyba za dobrze sie czuje:/ bola dalej cycki co prawda i czasem plecy al epoza tym zadnych mdlosci zachcianek itd...

No i stresik maly a tu jeszcze tydzien na usg...

Czytam wlasnie opinie na forum tej ginki co ja teraz wybralam (zmienilam z tamtej) i ma bardzo dobre opinie i dlugo czekac trzeba zeby sie umowic ale jak na nasze miasto to za wizyte chyba drogo... 130 zl na mala miescine to chyba naprawde musi byc dobra:) ale trudno jak trzeba to trzeba wydac... to nie jest co tydzien:)
 
reklama
hej !!
Julia własnie oby jak najszybciej...hmm niby teraz mój mąż tak wracał akurat w te dni ale juz sama nie wiem :p
kupilam test i siedze leży obok mnie i nie mogę go zrobic mam opory :-( boję się rozczarowac ale przeciez wmawiaać sobie i robic nadzieję tez nie jest dobrze...chyba jutro zatestuje bo to juz 27 dc bd a mam od 28-30 dni cykle więc jak wyjdzie negatyw to kolejny cykl stracony:no:
AnnaMaria nie denerwuj się trzymam mocno kcuki za Cb abyś za 8 miesięcy miała w rączkach śliczne cudeńko :tak:
 
Będziemy Tinuś za Ciebie z rana trzymac mocno kciuki i napewno się udało - nie ma innej opcji !! :-):-)
Tinus jesli moge wiedziec to w jaki test sie zaopatrzyłas :)?
 
Tinus to &&&&&&& jedna nadzieja ze maz co pare dni w domu wiec w razie owulacji plemniki potrafia pare dni przetrwac haha;-)

AnnaMaria u nas taka cena lekarza to standard.. moj bierze 150zl tylko mam tak fajnie ze moja ubezpieczalnia oddaje mi 120zl za wizyte wiec chodze kiedy mam ochote;-)
To fajnie ze same pozytywy ma babeczka;-)

Tinus ja od nowego cyklu ruszam z Clo,juz sie niemoge doczekac;-) a mialam taka nadzieje ze dni plodne bede miec na wakacjach heh:/
 
Czasami rzeczywiscie nie ma wiekszego wyboru ogólnie wiec spokojnie, tak chciałam z ciekawosci zapytac orientacyjnie :)
Postaraj sie kochana tylko nie denerwowac, wszystkie jestesmy z Toba :)
 
Dziewczyny pomyslicie ze jestem szurnieta ale jak do wylotu nieprzyjdzie @ to zrobie z ranca w niedziele testa...policzylam dzis jest 38dc pomylilo mi sie wczesniej...
Gdyby nie wakacje juz bym stala w kolejce do lekarza haha
 
Jasne Julia - moze warto powtórzyc zwłaszcza ze @ sie nie pojawia :) Głowa do góry i może pozna owulacja a ze hcg nie jest na tyle wysokie to sie moze jeszcze nic nie ujawnia :) Oby to było to :tak: &&&&&
 
reklama
Czesc Laseczki :)

Poszlam do pracy i wygonili mnie do domu :)) wiec pojechalam do lekarza. Zobaczyla gardlo i od razu antybiotyk przepisala. Ale mowi ze jak jedt poprawa to mam nie brac. Od razu zalozyla mi karte ciazy. Tak wiec dwie pieczenie przy jednym ogniu ;)

Tinus trzymam &&&&&

Julia tulam :* ale dobrze pamietam ze kiedys pisalas ze wolalabys w kolejnym cyklu czy cos pokickalam?

AnnaMaria wiecej optymizmu prosze!!!!!!! Jestes w ciazy, nie zamartwiaj sie na zapas .!! A na objawy i dolegliwosci jeszcze przyjdzie czas. Mam nadzieje ze beda jak najslabsze ;)

Archea jakie terminy!! To chyba lepiej jakis czulszy test kupic. Kciuczki za Ciebie :)

Malena i za Ciebie tez &&&&&&& :)

Mychunia mam nadzieje ze glukoza bedzie ok. Ja tez mialam drzemke :))

Mississ jak tam drugi dzien bez papierosa?? Mam nadzieje ze dalas rade silna kobietko ;)

Aschlee odgon glupie mysli!! Przesylam ~~~~~~~~~~ i czekam na wiesci :*

Jejku Martha123 to tez jestes po niezlych przejsciach... wspolczuje. Zycze Ci zeby tym razem wszystko bylo dobrze :)

Majdaczku ale sie usmialam z tego posta o rodzeniu kamieni :)) orzechy arachidowe to wiem ale na te wloskie czy laskowe tez msm uwazac? A co Cie tak malo na Kwietniowkach? ;)

Anula88 a Ty jak tam? :)

Ufff tyle. Zagladne jeszcze pozniej. Musze m zrobic kolacje bo tez chory. Oboje na zwolnieniu do konca tygodnia jestesmy...
 
Ostatnia edycja:
Do góry