reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Archea spoko kochana dziekuje za wyrazenie swojego zdania...chyba odebralas to nie tak jak chcialam:baffled: Bron Boze nie mam pretensji ze napisalas to co myslisz...Po prostu chyba jestem przemeczona i nie potrafie nawet sklecic zdania tak jak bym chciala.Masz racje odpoczne troche i jutro bedzie lepiej:tak:
 
reklama
005.gif
6-Staraczki-2014-5084.gif


II kreseczki,termin:

LISTOPAD 2014
Mychunia ( cykl)

GRUDZIEŃ 2014 mychunia (7 cykli)

LUTY 2015 AsiaSzw (11 cykl)

MARZEC 2015 rurka (1 cykl) KasikP (4 cykl) Kasikz (12cykl)

KWIECIEŃ 2015 Tabasia (1 cykl) Babydust (2 cykl) miglocka (6 cykl) majdaczek14 (4 cykl)


Starające się: 11



SIERPIEŃ

julia0903 - @ 20.08
Archea - @ 27.08
Malena100 - @ 28.08

WRZESIEŃ
Tinuś22 - @ 01.09
Jazza - @ 03.09
wątpliwości3 - @ 05.09
Shawty19 - @ 11.09
Anula88 - @ 13.09

Blair87 - @ 17.09
Missiiss1301 -@ 20.09
LiliMarlene - @



POCZEKALNIA
jołasia
 
Ashlee no to jak nie tak to dobrze - moze czasami za bardzo jestem negatywnie nastawiona to sie nie przejmuj :tak:
Miłego odpoczynku :))

Mychunia to widze ze dzisiaj taki ogólnie dzien małego lenistwa - nawet ja ucinalam drzemke hehe :)
 
Julia moze jutro, po jutrze - chciałam nawet robic bete ale powiedzieli mi ze wyniki byly by w poniedziałek :szok: przezylam szok i nawet zapomnialam zapytac w jakiej cenie takie badanie wykonuja - ale musialam miec mine, stałam jak osłupiona o_O
 
u mnie 50zl to sobie ceny zapodali... i tak ze wszystkim...

kurcze dziewczyny... nie moge doczekac sie az bedzie koniec przyszlego tygodnia:/ juz chcialabym wiedziec czy jest serduszko czy nie :( jakbym wiedziala ze wszystko ok to nie denerwowalaym sie tak a tak to nadzieja...
musze dac rade.... nie mam wyjscia

Zycie ciagle uczy nas cierpliwosci.... a przez to ciagle czekanie na wszystko zamiast nauczyc sie wiekszej cierpliwosci to wrecz przeciwnie - stalam sie niecierpliwa:/
 
joł joł :-p u mnie...bez zmian:-p:-p 27 dc i na razie nic, choć dziś mnie brzuchal bolał i już myślałam, że to już:shocked2: testu póki co nie nam zamiaru robić bo nie czuję nic "na rzeczy":confused::confused:

julia dzięki, że pytasz ale u mnie nic ciekawego :sorry2:

AnnaMaria jak tam kochana?? jak się czuje przyszła mamusia? :-)
 
reklama
Julia no tak tylko kurcze jak mozna normalnie w jakims prywatnym laboratorium czekac az tyle - to ja myslalam ze jak mi powiedza ze do jutra to moze nie zrobie i poczekam jeszcze dzien/dwa a tu ok.6 dni (?) chyba za duzo sie u Was naczytalam ze sprawdzalyscie w ten sam dzien :-p na szczescie @ jeszcze za horyzontem nie widac i bóle już coraz mniejsze, tylko czasem o sobie przypominaja kłócia wiec nadzieja jakaś jest :)

AnnaMaria bedzie dobrze :)

Malena trzymamy cały czas &&&&&&& :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry