reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Witam sie kochane wieczornie, a raczej bardzo poznowieczornie,;-) ale nie dalam rady zajrzec w ciagu dnia, bo prawdziwy meksyk mamy w pracy :dry:


Odnosnie slubu. Zgadzam sie , ze to tylko formalnosc i najwazniejsza jest milosc. Z pierwszym narzeczonym planowalam slub z pompa, wiele rzeczy bylo dopietych, a ja mialam rozterki, bo milosci brakowalo, niedlugo przed slubem stracilam ciaze i dowiedzialam sie, z emnie zdradzal, doszly do tego jeszcze inne sprawy. To nie bylo to po prostu. A teraz... teraz jestem przeszczesliwa, i nawet jak czasem sie na niego zloszcze to jestem z nim przeszczesliwa. Nie mamy jeszcze terminu slubu, ale planujemy brac go pod koniec tego roku lub na poczatku przyszlego. To bedzie skromna uroczystosc, slub cywilny, ja i on i najblizsi.. tak jak to sobie wymarzylam. I nie moge sie doczekac ustalenia daty :-):-D


Mychunia- kciuki zacisniete z calych sil :tak:


Martaha- gratulacje ogromne :-)


Julia- zaciskam kciuki za kolejny cykl :tak:


Tabasia- zdrowka:tak:


Malena- kciuki za Ciebie :tak:

Kciuki za wszystkie testujace :-)

Pracowalam na kompie do tej pory :confused:
A ja u siebie oczywiscie tez wyszukuje objawy hehe zobaczymy ;-)
uciekam spac kochane :-)
 
reklama
Witam

Ja nadaje z pracy wiec brzuch dzis strasznie boli ....i
PRZYSzla @@@@@;-);-);-);-)
No to zaczynamy nowy cykl z Clo;-)

Wiec na wakacje bez stresowe beda;-);-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się z rana :) Dzisiaj całkiem ładnie się zapowiada, bo słoneczko nieśmiało wygląda :)

Jazza, mam podobne zdanie co Ty. Z moim poprzednim nie czułam tego co teraz, jestem na prawdę szczęśliwa i oczywiście, tak jak mówisz, nie raz mam ochotę mojego K, zabić gołymi rękoma, ale z drugiej strony jemu sprawia przyjemność jak mnie czasem złości :D twierdzi, że : "tak słodko wyglądasz, jak się złościsz na mnie" ;) A mnie po tym całkiem złość przechodzi :)
 
Dzień dobry, witam się i ja :)
Dzisiaj to juz pogoda z rańca rozpieszcza, oby tak zostało na dluzej :-)
Ja powoli będę musiała budzić moje dziecie co by się do przedszkola wyszykowac :)

Tinuś trzymam &&&&& :)

Własnie ktos jeszcze dzisiaj testuje? :)
 
reklama
Do góry