reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Julia
Tylko nie zapomnij przed wylotem nas poinformowac :-)

Milena Archea kiedy testujecie? Wy to nas dopiero w niepewnosci trzymacie :-)

TINUS
&&& za jutro:-)

TABASIA
dobrze ze poszlas do lekarza bo sie marteilam o Ciebie i widzisz i karta jest :-D a co do papierosow hmmm pol dzis spalilam mialam jednego calego jak stary przyjechal ale zaczelam jednego palic i mi o dziwo nie posmakowal az w szoku bylam wiec go zgasilam. Nawet pol to nie bylo. Kilka pociagniec. Ale i tak jestem dumna z siebie. Tak sie dzisiaj zastanawialam jak mi to moze smakowac. Ale nie ukrywam boje sie powrotu do pracy. Boje sie ze manager nas odwiedzi albo gorzej i pojde zajarac. Jeszcze sobie w glowiewmawiiam ze skoro rzucam palenie patrze na to co jem biore wszystkie leki ze teraz musi sie udac no! Tymbardziej wieksze rozczarowanie przezyje jak na usg nie bedzie owu tuz tuz :-\ przrd monnioringiem mam gorszego pietra niz przrd wizyta ciazowa pierwsza... ehh
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tabasia kochana tak mowilam;-) ale wiesz kobieta zmienna jest, jak sobie teraz pomyslr ze moze nieudac sie za pierwszym razem jak zawsze to to mnie przeraza haha:-D
No dobrych masz wspolpracownikow kochana;-) dobrze ze sobie poradzisz bez lekow..zdrowka!!!! A i karta ciazy gratuluje:-D:-D:-D

Miss trzymaj sie i nie pal!;-) dasz rade;-)
Oczywiscie ze dam znac,kochana ja bede was odwiedzac na BB;-)

Dobra ide spac bo zamiast zasypiac pisze i czytam fora...normalnie jestem UZALEZNIONA :-D:-D
milych snow:***

dziewczymy poprosze juteo o piekne tesciochy;-);-)
 
Mississ ja sie dziwie ze dziewczyny maja tyle cierplliwosci:)

Tabasia oki:D bedzie wiecej optymizmu:D test dalej pokazuje II, ciemnieje:D wiec bede dobrej mysli:D moze lepiej ze wlasnie dobrze sie czuje niz zle:D choc przeczytalam ze w 5 tyg. jak wytwarza sie lozysko to spada progesteron i samopoczucie sie poprawia - ale czyzby u mnie juz tak szybko? sie okaze:):D
 
Missiiss widzisz jakie okrutne dziewuchy się trafiły na koniec miesiąca hehe :-D ale wczesniej czy pozniej i tak co ma przyjsc to przyjdzie :)
Oby nie @ :dry: dzis jeszcze na nia czekalam, jutro tez przeczekam czy nie nawiedzi mnie czasami swoją wizyta a jak nie to w piatek bede musiala pomyślec o tescie, zobaczymy :)
Narazie to trzeba trzymac mocno kciuki za testującą Tinuś jutro z rana o ile nie pomieszalam :))

Tabasia dziękuje bardzo i zdrówka życze Tobie i Twojemu M. :))
 
Hejka Dziewczyny :)

oj, znowu mialam postow do nadrabiania ;-)
Bardzo dziekuje za wszystkie kciuki i wsparcie. W tym miesiacu sie spodziewalam @, bo nie bylo okazji do przytulanek jak mialam plodne.

Julia - wpisz mnie prosze na @ 24.09. Dzieki.

Mam dobre wiadomosci - u nas dzisiaj byla piekna pogoda i cieplo, wiec na pewno jutro tez tak bedzie w PL. Normalnie oczom nie wierzylam! Skorzystalismy z M. z pogody i pojechalismy na przejazdzke rowerowa.

Za wszystkie testujace Staraczki ( i nie tylko testujace) trzymam kciuki i chce jutro przeczytac o kolejnych || :-):-):-):-)

Przepraszam, ze nie odpowiem wszystkim , ale nie chce znowu kogos pominac ;-)

Milego wieczorku Kobitki!
 
Byłam na tej endokrynologi, wstępnie hiperprolaktemia czynnościowa i zaburzenia nadnercza przysadka wizyta u doktorka w pazdzieniku jak będą wszystie wyniki z siuśków.
 
Witam wieczornie bo oczywiscie spac nie moge,bo mezulowi sie nie chce samemu siedziec:-D

Julia no niestety 5 dni w tygodniu:baffled: jakos jutro nie mam weny tam isc nawet nie chce mi sie myslec o wysilaniu mozgu:-D

Uciekam juz tez do lozeczka bo do tego jeszcze mnie glowa zaczela bolec...chyba faktycznie pora przystopowac i odpoczac.

Dobranoc kobietki
 
Mississ jestem z Ciebie dumna :D ale fakt fajki moga miec wplyw na plodnosc wiec prosze do nalogu nie wracac. Wiem ze w pracy bedzie ciezko ale dasz rade :)

Julia to szefostwo jest fantastyczne bo wspolpracownicy raczej mierni :))
Kiedy lecicie? Jestem za kolejnym testem :)

AnnaMaria i tak trzymac!! ;)

Jolasia mam nadzieje ze w koncu u Ciebie zaswieci sloneczko!

Wiecie czesto mysle o Lalce i Mligockiej... ciekawe co tam u nich...
No i Rurka sie tez troche nie odzywa...
 
reklama
Aschlee
Pewnie juz pisalas a ja gapa :-\ co studiujesz? Ja mysle po cichu o poloznictwie lub pielegniarstwo bo na neonatologie to juz za stara jestem :p ewenntualnie moze chociaz ratownik medyczny. Moze po drugim dziecko cos sie u mnie ruszy jeszcze w tym temacie :-)

Tabasia
Wiem ze maja zly wplyw. Dlatego rzucam je w cholere. Najwyzej zaczne pic hahaha :p albo jak wysiade psychicznie w pracy pojde do psychologa na l4 100% platne. Ale obym nie musiala :-)

Archea
Podziwiam za silna wole :-)
 
Do góry