reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Niema problemu moge dopisac dziewczyny ale one juz sa na pierwszej stronie forum z miesiacami porodu:)

lalka zaraz wpisze cie na liste:) no to troszke wczesnie czekaj do tego terminu @

Dominiko juz cie wpisuje:)
 
Lalka, grunt to dobre nastawienie:)
Minęło, dopiero kilka dni jeszcze ssię wszystko może zdarzyć bądź dobrej myśli.

Asia, czy miałaś w dniu spodziewanej @ mleczny kisiel? Przepraszam, za opis, momentami mam wrażenie jakbym w środku miała jakiś "czop" a innym razem wilgotno zadko sucho..i to tak dzisiaj..To będzie "dziwny" cykl.
 
hej wszystkim :-) widzę, że lista staraczkowa powraca :-) super :-) gościłam kiedyś na takiej tylko 2013, teraz czas na 2014 :-:)-(
potem będzie 2015, 2016... z moim szczęściem :-:)-:)-(
póki co ładnie poproszę o dopisanie mnie do tegorocznej listy :-p:-p data mojej następnej @ 26.07.2014
 
Malena100 oj nie ladnie zaczynac staranka z takim nastawieniem!!! trzeba myslec pozytywnie i sie nie nakrecac:):) trzymam &&&&&&&.
Zaraz dopisuje do listy:)

Ja dzis robie sobie wieczor seriali i nadrabiam seriale:)
 
Julia - lecimy do Grecji - slyszalam tez te teorie o tym ze nie powinno sie latac ale tez nie sadze ze nam sie uda tak naprawde w pierwszym cyklu staran zajsc ( ze wzgledu na moj wiek ) takze nie bedziemy rezygnowac z wakacji , jesli bedziemy takimi szczesliwcami to testowac bede tam na miejscu - bede miala ze soba leki w razie czego :)
 
Ostatnia edycja:
julia już się poprawiam :-p:-p będzie ok :tak::tak::tak: skończymy na 2014 ;-);-);-);-);-);-)

ja przeziębiona - leje mi się z nosa a mamy 1 lipca!!!:crazy::crazy::crazy::crazy: głowa też pęka :crazy::crazy: idę zaraz lulu bo o 6 pobudka :szok::szok:
 
reklama
Lala pędzę ;-)

Ja juz w lozku. Wlasciwie to jakbym dobrze policzyla to moze z 3 godziny w nim dzis nie bylam łacznie z toaleta ;-) nie zebym miala taka ochote w nim lezec tylko poprostu mialam taki poziom energii :-(
 
Do góry