reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Babydust jestes wpisana juz na liste:) No wlasnie gdzie sie wybierasz ze czeka cie dlugi lot?:)
Wiesz co ja czytalam ze na takim etapie to bardzo niebezpieczne jest dla zarodka wzbicie sie i ladowanie...bo chodzi o te cisnienie...
Ja wlasnie chetnie bym od sierpnia zaczela staranka ale wyczytalam ze taki lot moze miec konsekwencje rozwoju wewnetrznego wiec troszke sie boje i chyba niebede ryzykowac...;/

Lista robi sie coraz pelniejsza:)

laleczko kiedy jest testowanie?:)
 
reklama
Witam Dziewczynki :) mam w koncu normalnego fona wiec postaram sie byc czesciej. Trzymam kciuki za fasolki oby rosly zdrowo! Reszcie staraczek zycze powodzenia. Nadzieja umiera ostatnia... wiec wierze w to ze kazdej z nas sie w koncu uda! Ja poprosze o wpisanie miesiaczki na 5 lipca. A pozniej dzialamy. Tez sie zastanawiam czy leciec na wakacje we wczesnej ciazy. Musze troche poczytac ale jak juz w niej bede hehe.
Pozdrowionka.
 
Ceś :p
Julia : nie planujem bo sama niewiem kiedy zatestować. Przyznam się że na maksa zwątpiłam :thumbdown: ehh
A jak sadzicie? Kiedy zrobić test?
 
Mississ, tez jeszcze nie dostałam @, coś czuje, ze to będzie "dziwny" cykl.:/
A może najlepsza metoda na powiększenie rodzinki jest "nie staranie sie" :D ??

Julia, ja dzis mam termin 1.07, jesli chcesz to wpisz, jak przyjdzie @, to wylicze i podam date nst.@
Może, wpisz na listę dziewczyny, które noszą juz życie pod sercem:), bo w końcu tak jak my,byly Staraczkami.
 
Dominika @? : różnie to bywa tak to mam co 28 wypada w okolicach 12.07 a oststnia byla w 25 dc więc zgłupiałam ...
 
reklama
Do góry