reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

hej dziewczyny! :)
ja @ dostałam 30.06 więc następna ok 29.07...oby wtedy juz nie nadeszla:p
Stosowałyście może uroFuraginum?? ja włąśnie dzisiaj zaczełam skoro nie udało mi się zajść w ciążę wezmę się za mój pęcherz który powoli daje o sobie znać;/ na ulotce jest napisane aby nie przyjmować w ciązy ale czy wolno przyjmować gdy planuje się ciąże?? hmm, oczywiście chce pobrać lek do końca tego tygodnia czyli do 4.07 a dni płodne powinnam mieć 12-16.07...więc chyba nie muszę sie martwić jak uważacie??
 
reklama
Tinus uwazam ze spokojnie mozesz wziasc;-)

Notuje na bierzaco wasze terminy wieczorem wkleje;-)

Jeju padam na twarz:/ ogarnelam dom;-) mylam okna wzielam sie za armagedon w Meli pokoju hehe
 
6-Staraczki-2014-5084.gif


Starające się: 13

CZERWIEC

rurka -@ 30.06


LIPIEC
Dominika89 - @ 01.07
miglocka - @ 02.07
Tabasia - @ 05.07
lalka - @ 12.07
majdaczek14 - @ 12.07
Charlie20 - @ 14.07
kasikz - @ 15.07
julia0903 - @ 22.07
babydust - @ 25.07
malena100 - @ 26.07

Tinuś22 - @ 29.07

missiiss1301 - @ 30-31.07



POCZEKALNIA
watpliwości3,
 
Ostatnia edycja:
Iwo mam nadzieje ze niemasz za złe ściagniecie od Ciebie napisu staraczek?:)

Prosze reszte o dane:) wpisalam ze starajacych jest 7 w miare wplywania daty @ ta liczba bedzie rosnac wiec sie nieprzejmowac ze zle policzylam;p
 
Watpliwosci
Dziekuje za dobre slowa:-) obys miala racje z ta wrozba


Iwo
Pamietam grudzien pamietam. Wtedy byly wyrazniejsze od tych ale sie nie utrzymalo. Przy takiej wersji obstaje. Uda sie w koncu bo musi!

Julia
To nie pierwszy cykl moich staran. Ja od dwoch lat sie staram tylko przez ostatni czas nie bralam clo nie liczylam dni bo okres i tak sam nie przychodzil. Ale bzyku bylo caly czas bez zabezpieczenia wiec tym bardziej to dobijajace. Natomiast w tym momencie musze sie zajac uczuleniem.

Dominika
Szkoda ze negatyw. Cos ten miesiac nie nasz
Chyba ehh

Co do terminu i listy hmmm jak dostane dzisiaj @ o ile dostane a bardzo bym chciala dostac to bede miala termin gdzies na 30-31 lipca wiec tak mozna mnie wpisac.
 
Prosze mnie tez wpisac na liste
nastepna @ 25 lipiec takze staranka najpierw przed nami :D
z jednej strony mam wielka nadzieje ze nie przyjdzie a z drugiej troche sie boje bo bedziemy wtedy na wakacjach i czeka mnie lot samolotem dosyc dlugi - moja ginka nie pochwalilaby mnie za to ;) po tych wszystkich moich ciazowych przypadlosciach :/ ale przeciez tyle osob lata samolotem na poczatku i wszystko jest ok :)

Misssiss przykro mi trzymam kciuki za nastepne starania :)
 
reklama
Do góry