reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Asiu dzidzis energi ci zabiera...:) jak mozesz odpoczywaj:)

Babydust za dlugi to lot niejest;p bo 2 godzinki:) gdzie lecicie i kiedy? bo my lecimy 31 sierpnia do Krete:)
No ja chyba w ssierpniu sie przejde na kontrole do gina i zapytam sie czy zaczac starania przed lotem czy poczekac...
za wiele przeszlam zeby na sile zachodzic w ciaze....

Malena100 od razu lepiej sie czyta:-)
 
reklama
Asia a Ty musisz lezec? Sorki jak przegapilam bo pewnie pisalas... poleze za Ciebie ;) choc stare dobre powiedzenie nie klamie 'wszedzie dobrze gdzie nas nie ma'. Ja choc lubie moja prace chcialabym zeby mnie zwolnili,wiem absurdalne ale jak widze jak malo mam czasu dla siebie i mojej rodziny to mnie trafia...
 
Julia odpoczywam ile wlezie, ale jakos nie regeneruje sie :-( caly czas na na niskich obrotach...eh ale zeby nie bylo narzekam tylko troszke ;-)

Tabasia ja leze juz 2 tygodnie. Wczesniej plamilam i mialam straszne bole brzucha, a teraz poprostu brak sil. Do pracy nie moge wrocic narazie. Moge tylko jedna klientke dziennie robic. A nie zawsze mam sile :-(
 
Julia mi sie strasznie marzy Kreta. Jak na razie to Hiszpanie meczylismy dwa lata z rzedu,blizej jak dla nas...
 
Julia ode mnie na Krete hehe tez tam lecimy to 3,5 h lotu (tak mam napisane na dokumentach podrozy)
lecimy za nie cale 3 tyg :) normalnie nie moge sie doczekac
jeszcze 11 razy do pracy tylko ide przed urlopem i relaksujemy sie pozniej

Asia pamietam w obu ciazach tak naprawde to pierwsze tyg to normalnie przespalam , nie nadawalam sie do niczego innego :-D:-D
 
Mam taki straszny humor jest mi tak strasznie zle .. gdybym miala blizej do domu w polsce juz dawno bylabym w samochodzie .. powoli przestsje sie oszukiwac ze uda mi sie z P.. cale dnie ma mnie w dupie nie czuje sie jakbym mieszkala z narzeczonym tylko z lokatorem .. na seks tez juz nie mam ochoty bo czuje sie jak 80 letnia babcia .. no nic tylko siedziec i ryczec. .
 
reklama
Julia od nas na Krete troche daleko hihi trzeba leciec z przesiadka ;) a do Hiszpanii 2 godzinki samolotem. Teraz patrze na Portugalie albo Wlochy na ten rok. Choc jak bede w ciazy to nie wiem czy sie zdecydujemy na wakacje... moj M do Turcji nieee po pierwsze juz byl a po drugie ma jakies uprzedzenia a ja chetnie bym tam zawitala ;)

Asia no tak!!! Ale teraz juz powoli wrocisz do sil organizm sie przyzwyczai do blogoslawionego stanu :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry