reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Lecimy do Heraklionu , tam mamy wynajete auto i bedziemy powili sobie zwiedzac cala wyspe
w sumie to tylko upalow sie troche boje choc cale zycie zawsze bylo mi zimno ( nawet w Egipcie w lipcu i w Hiszpanii w sierpniu ;))
ale cos ostatnio to sloneczko jakos mi nie pasuje - ciagle pod parasolem sie chowam bo na pelnum sloncu jakos mi slabo :(
 
Watpliwosci mam nadzieje ze sie wszystko ulozy... echhh tak czasem jest z facetami.

Babydust mi jest tez zawsze zimno i na stare lata chce wyemigrowac do cieplych krajow grzac kosci :D ja juz mam reumatyzm a co dopiero bedzie za 30 lat!
 
Ostatnia edycja:
watpliwosci przykro mi :( przegadaj to ze swoim narzeczonym :( moze on nie wie jak ty sie z tym zle czuje - sami niestety sie nie domysla :(
 
Watpliwosci pogadac z fecetem, oni sa ciemni;p i niedomysla sie ze nas cos boli, zaloze sie ze dzis masz zly dzien i wszystko sie skumulowalo..jutro bedzie lepiej!!!

Tabasia moj maz jest zauroczony Turcja i chcial zobaczyc jeszcze raz Turcje:) ale ja chcialam cos innego..
To gdzie mieszkasz?:)

Babydust a my w okolicach Hersonissos:) my na spokojnie wakacje bo Mela niewysiedziala nam za dlugo w aucie,chcemy wypoczac ale napewno cos zwiedzimy:)
 
Julia wyspy... moj M jest juz tu kilkanascie lat ja dopiero kilka ale nie moge narzekac. A jestem rodowita krakowianka :)
 
Dzien dobry Kochane.Dzisiaj chyba pierwasza ;)

Watpliwosci pogadaj z nim...mam nadzieje ze szybciutko wszystko sie ulozy :tak: i ze to po prostu byl tylko gorszy dzien...

Milego dnia :)
 
Dzień dobry :-)
watpliwość ja też myślę że musisz z Nim to przegadać nie smuć się :*
lalka ja by poczekała jeszcze z tydzień, czemu myślisz że się nie udało???
Buziaki dla wszystkich :-)
ja pędzę do pracy :-(bardzo Mi się nie chce za oknem piękne słoneczko ale co zrobić maraton czas zacząć:tak:
Wy drogie dziewczynki będziecie się urlopować a ja zanim się obejrzę będzie wrzesień. W czasie wakacji mamy najwięcej pracy więc czas pędzi Mi nie samowicie .
Miłego dnia !!!!;-)
 
reklama
hej dziewczynki - wstałam z bolącym gardłem, pięknie po porostu

Wątpliwości - koniecznie należą ci się wakację w PL, myślę że cała ta sytuacja i odcięcie od znajomych dodatkowo cię dobija. Poza tym już w czercu miałaś tu przyjechać na badania i chyba nic z tego nie wyszło - a ja nie zamierzam rodzić póki twojej fasolki nie ujrzę :tak:

Anula - no to życzę wam szcześcia i zdrówka!!!!


Malena - co ty pierdziel.... za przeproszeniem, w grudniu wątek zamykamy a ty na ciężarówki się przenosisz!!!!

Laleczka - ty nie musisz byc dobrej myśli - my jesteśmy!!!!!

Gabis - ja z tel widzę wszsytkie suwaczki, coś ty tam zainstalowała :laugh2:?

Julka - jeszcze bocian by się przydał :tak::tak::tak: samolotem się nie przejmuj jak fasolka ma być to nic jej nie będzie.
 
Do góry