reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Asia Szw- dziękuję, dzisiaj z rana dostałam przesyłkę, mam nadzieje że ,włożyłaś do niej również fluidki ciążowe!:-) bursztynki wylądowały w moim portfelu, który mam zawsze przy sobie. jeszcze raz wielkie dzięki .
Anulka- zapodaj swojego maila mamuśko:tak:
 
Asmi kochana gratuluje;-)

Lalka trzymam kciuki za fasolinke!!!!!!

Dominika wiec powiem ci tak ze jesli faktycznie mialas pozniej owulacje to beta hcg moze wyjsc ujemna mi z corka wyszla ujemna zalamalam sie ze niejestem w ciazy a @ nie przyszla !!!!!:-D:-D poprostu za szybko poszlam na test z krwi:/:/
a teraz corka ma 4 latka;-) poczekaj do dnia terminu @ i wtedy zrob napewno juz wyjdzie a teraz ktory masz dzien cyklu?

Ja sie bardzo ciesze bo znajoma ktora walczy o dzidziusia miala niedawno inseminacje i za chwile bedzie sprawdzac czy sie udalo....tzn w przyszlym tygodniu

No nic zaczelismy wekeend w koncu;-)
 
Goska03 : tak jeden ma 23 mm a drugi 20 .
Leze i wale się w głowe haha żartuje
Myśle bo ...w wc zauważyłam że mam plamienie po tym wstrzykiwaniu ... a do tego (przepraszam za wyrażenie) czuje jak wypływa ze mnie to nasienie. Głupek jestem
 
Lalka musi sie udać ;) zaciskają nogi i karz im wracać ;P

Dominika a który dzien po owu jesteś? Bo nie wiem czy te dni co podalas to dni cyklu czy dni czerwca ;)

Aschlee i byłaś u lekarza?

Asmi ale nowina! Gratulacje i czekamy na wieści z bety :) wracajcie spokojnie ;)


Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk
 
Blair nie bylam bo powiedziala ze jak test negatywny to zebym obserwowala czy @ jest normalna i w razie gdyby bardzo odbiegala od normy zebym przyszla.Zrobilam dla pewnosci dwa testy i oba tylko jedna krecha...Nie wiem czy mam sila na dalsza walke :zawstydzona/y:
Nie chce za bardzo nalegac na wizyte i badanie zeby nie wyjsc na zeswirowana babe
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry