reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Zrobilam test negatywny...czyli to spozniona @...troche sie uspokoilam bo nie powiem wpadlam w lekki poploch...w tych aptekach ceny testow to istne zdzierstwo...na pl zaplacilam 39 zl za test :szok::wściekła/y:
 
reklama
Dominika może jeszcze nic straconego?

KasikP a jak u Ciebie samopoczucie? Mnie kolejny dzień dają popalić jajniki i piersi. Zaczęłam się już zastanawiać czy to dobrze? Ale działamy pełną parą :) U mnie owu albo dzisiaj, albo najpóźniej jutro. Skoku jeszcze nie było, więc czekam. Mnie martwi mój wykres
baffled5wh.gif
W poprzednim cyklu był taki ładny, równy przed owulacją, a teraz jakiś taki dziwny...

Aschllee no to trzymam kciuki, żeby ta wredna @ przyszła jak najszybciej i powodzenia w nowym cyklu. Pamiętaj, tak jak tu zawsze dziewczyny piszą, "nowy cykl, nowe możliwości..." Powodzenia!





POPRZEDNI


OBECNY
 
Ostatnia edycja:
Jestem już w domku. Podane miałam 15.5 mln/ml nasienia doktor stwierdził że to bardzo dużo. Duphaston mam zacząść brać za 3 dni 2x1 i Femibion
Encortonu i luteiny nie. Chyba nie potrzebna. Nie spytałam o test ale to pewnie standart za jakieś 11 dni.
aschlee : może dla pewności wybierz sie do lekarza
 
Majdaczek, uważasz ze jeszcze nic straconego? W końcu to test z krwi, a tj pisałam, wydaje mi się, że 16-17 była ovu, gorzej jak się ovu przesunela i była 24-26 ...:/ dziś jajniki mi nie dokuczają.
U nas deszcz leje:/ Miałam w poniedziałek zapisać się do endokrynologa, ale zapisy są na 2016 rok i idę zapisać się prywatnie.
Dziewczyny , tylko szczerze jak myślicie, za wcześnie zrobiłam? To był test ciazowy z krwi na potwierdzenie, wynik ujemny (bez podanych zadnych wartosci).
 
reklama
Do góry