reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

reklama
Witam się z do skoku. Ja dalej nad morzem wracam jutro nocnym pociągiem. Chciałam tylko powiedzieć że w środę zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Nie dociera to jeszcze do mnie i trochę się boje bo w sumie przed wyjazdem myślałam żeby wziąć luteine albo duphaston ale tego nie zrobiłam. Dzisiaj po bolewa mnie pod brzusze i się trochę denerwuje. Nie mogę się doczekać powrotu do domu. Testy zrobiłam dwa jeden rano i drugi innej firmy po południu. Przepraszam że tak tylko o sobie ale pisze z telefonu i w sumie od wczoraj działa nam WiFi w ośrodku.
 
Achlee- przede wszystkim już dawno powinnaś zrobić test. Tyle dni spóźnienia @ oznacza, albo ciążę, albo jakies rozregulowanie. Sporo już przeszłaś i powinnaś już dawno robić ten test, by w razie dwóch kresek pędzić do gina, aby zapisał Ci cos zapobiegawczo na podtrzymanie, tym bardziej, że ostatnio źle się skończyło. :-( Aschlee do roboty, po test! Bez tego ani rusz. Ściskam kciuki za Ciebie!
 
asmi wielkie gratulacje. Szczęśliwego i miłego powrotu!
Miałam przeczucie, że Ci się teraz uda! Poślij mi trochę fluidków :):):)
 
Ostatnia edycja:
Aschlee - twscior i lekarz. Szybciochem
Jolasiu nie watp. Dzidzius na pewno sie pojawi... Odpocznij troszke od tego calego myslenia. Mam niestety wiele potwierdzen w tym ja ze dzidzius przychodzi wtedy kiedy sie go nie spodziewamy...
 
Hej

Anula kciuki za egzamin ;-)

Lalka trzymam kciuki za inseminacje a później pozytywna bete :-)

Aschlee czemu Ty babo tego testu nie robisz? Cos się dzieje!!!! Migusiem test, potem lekarz:tak:

Asmi gratuluję ;-)


Ja tez jjestem strasznyn śpiochem... przed chwila wstalam i wzielam lek... pol godz bez jedzenia a moje dziecie glodne...
 
hejjjj :-)
iwo przesłodki bobasek w brzuszku :tak::tak: taki widok musi być fantastyczny :tak::tak::tak:
dziekuję Wam za dobre słowa, ale... no właśnie ale, chyba w tym cyklu nie zaskoczyło :-:)-( z reszta jak w każdym poprzednim :-:)-( juz chyba taka ma natura :-:)-( ale mam nadzieję i wierzę, że kiedyś na pewno mi się uda :tak::tak:
 
aschleee... zgadzam się z dziewczynami!! masz kopa w tyłek (na zachętę) ---------> i po test w podskokach!!!! I się nie bać :-)
Ja robiłam we wtorek rano więc kolejny w poniedziałek trzasnę ;-) ale się nie nastawiam ... u mnie długie cykle to norma... od zawsze miałam nieregularne i długie więc jestem przyzwyczajona.
 
reklama
A u mnie cisza, jajniki się uspokoily, wiec pomyślałam, że moze to fasolka się zadomowiła.Poszłam na test ciazowy z krwi.W laboratorium powiedziano mi przy pobraniu, że może być za wcześnie, bo zagniezdzenie mogło być później i może dłużej trwać. .ale to jest przeciez test z krwi i chyba już wiarygodny a tam mówili, że najlepiej w dniu spodziewanej @. Wynik ujemny, wiec test w niedziele albo w dniu spodziewanej @ nie ma sensu.Zapytalam o czułość 10ml/U, myślałam że test z krwi na potwierdzenie jest czulszy,nawet od tych 10tek testowych z moczu a tu jednak.Szkoda!Mimo, że to 1 cykl starań, jest mi smutno. :(Mam nadzieje, ze chociaż @ przyjdzie o czasie, bo nie chciałabym dostać @ nad morzem . Ashlee, nie wiem na co czekasz, pędz po test i do lekarza.3mam kciuki.
Asmi gratuluje:)
w poniedziałek zapisuje się do endokrynolog. Tymczasem lecę z synkiem na spacer. Miłego dnia.
 
Do góry