reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2014 :)

Jesli chodzi ci o obwodnice poludniowa to tak dojedziesz nia do starej obwodnicy i potem w strone gdyni nie wjezdzajac wogole do Gdanska. Super jest ta trasa :-)

Aschlee 1 dzien cyklu uwaza sie za 1 dzien krwawienia a nie plamienia i to jest bardzo wazne obliczenie bo jesli przyjmujesz plamienie za 1 dzien cyklu to wlasnie wychodza dlugie i nie wiadomo kiedy ovu.
 
reklama
Mligocka, a brałas w tym czasie leki, które mogą zawierać progresteron ? Wydaje mi się, że takie leki mogą zwiększać iilość hormonu we krwi i wynik może być zafałszowany i wskazywać takie wartości.
Mam nadzieje, ze lekarz wykluczy z tych wyników ciążę poza macica na.
.
Tak stosowałam, luteinę dowcipnie.
Ale niby w jaki sposób progesteron miałaby wpływać na beta HCG?
Im więcej myslę, tym mniej wiem. Dzięki za odpis.
 
Ostatnia edycja:
Asia taki okres mam pierwszy raz w zyciu...przed poronieniem milam regularne co 30 dni i w pierwszy dzien mnie zalewalo...zobacze jak to bedzie wygladalo dalej jak ciagle plamienie to udam sie do kliniki zobacze co tam mi powiedza...o ovu juz nie mowie bo kompletnie nie wiem jak je bede wyznaczac...chyba na chybil trafil
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem jak Ci to wytłumaczyć.
Osoby, które mają słabe wyniki np.zelaza, biorą je na poprawienie wyników., wiec wnioskuję ze tak samo jest z lluteine, bo ona jest (i nie tylko) na podtrzymanie ciąży, a skoro lekarze ja przepisuja tzn.ze kobieta moze miec za malo tego hormonu,a jesli sie nie myle progresteron w dużej mierze odpowiada za prawidłowy rozwój ciąży.
 
Ashlee, nieciekawie.
Powiem Wam, że czytałam gdzieś na forum, że niektóre panie liczą od 1 dnia plamienia a inne kobiety od "normalnego okresu"-choć to jest pojęcie bardzo względne.
Ashlee, przy tych plamieniach doskwiera Ci brzuch?
 
Dominika brzuch raczej nie czasem lekko zaboli ale nie jest to bol ze trzeba wziac tabletke
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewhszki. Ja juz w Kielcach :-) jej z jednej str polski na druga. Padam na ryjek

Tak czytam i czytam i nie sadze ze luteina podwyzsza hormon hcg. Hcg to nie to samo co progesteron. A luteina to czysty progesteron. Ale najlepiej bedzie jak zapytasz kochaba lekarza bo to takie gdybanie jest i nakrecanie.
Ja dzisiaj nie robilam testu ale do 12 mnie mdlilo tak jak wczoraj. Troche pachwiny bolaly i piersi. Bede sie smiala i chyba plakala jednoczesnie jak w niedziele test wyjdzie negatywny heh... no ale trudno. Wtedy nic nie poradze :-\

MamaOli
Gratuluje fasolki :-)

Dominika
A ty kiedy jeszcze testujesz?

A co do plamien mi kiedys gin mowil ze nie powinno byc kilku dni plamiec prEd krwawieniem miesiaczkowym bo to oznacza niedomoge lutealna. Tak mi jeden tylko mowil u innego takich informacji nie sprawdzalam.

Ide chyba spac bo jestem mega zmeczona :-\ jeszcze czeka mnie jutrzejsze wstrzymanie sie od testowania. Hmm bedzie ciezko.
Dobrej nocki kochane. Jutro zagladne do Was :-)
 
reklama
Mississ, na pewno nie wcześniej jak w dniu spodziewanej @, czyli we wtorek.
Mississ, po takim czasie to już muszą być | | grube widoczne kreseczki; )
 
Do góry